رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: مدیر سرمایه گذاری و جذب مشارکت های مردمی شهرداری پیشوا از گام بلند شهرداری پیشوا در حمایت از بخش خصوصی خبر داد. به گزارش راوی امروز، حسین سیری گفت: مشارکت مردمی و ورود بخش سرمایه‌‌گذاران خصوصی موجب ارتقای و توسعه سرانه های شهری می‌شود و در این راستا با دستور ویژه امیری شهردار پیشوا […]

خبراستان: مدیر سرمایه گذاری و جذب مشارکت های مردمی شهرداری پیشوا از گام بلند شهرداری پیشوا در حمایت از بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش راوی امروز، حسین سیری گفت: مشارکت مردمی و ورود بخش سرمایه‌‌گذاران خصوصی موجب ارتقای و توسعه سرانه های شهری می‌شود و در این راستا با دستور ویژه امیری شهردار پیشوا حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در دستور کار این واحد قرار دارد.

وی افزود: با بررسی های انجام شده بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف در شهر نیز فراهم شده و هم‌اکنون شهرداری در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت می کند.

سیری ادامه داد: ورود و حمایت شهرداری در این موضوع به سبب ایجاد اشتغال ، تولید و اتکا به توان داخلی است و هم‌اکنون این مهم در اولویت برنامه‌های شهرداری نیز قرار گرفته است.

وی گفت: اقدامات و جلسات قابل توجه ای توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا در راستای توسعه گردشگری صورت گرفته است تا شهرستان جایگاه واقعی خود در توسعه بخش عظیم گردشگری برسد و به همین دلیل ما بر این تصمیم شده‌ایم تا آمادگی خود را برای همکاری با سرمایه‌گذاران اعلام و نیاز های این بخش را در شهر فراهم سازیم.

مدیر سرمایه‌گذاری شهرداری پیشوا تصریح کرد: شهرداری ها در اقتصاد شهری نقش کلیدی در برنامه‌ریزی صحیح اقتصادی دارند و می توان درآمدهای پایدار شهرداری را بر این اساس پایه‌ریزی کرد.

سیری بیان کرد: هم اکنون شهرداری در نظر دارد زمینی واقع در میدان شهید اردستانی با مساحت یکهزار مترمربع و کاربری تجاری ، باغ ملی با مساحتی بالغ بر بیست و هفت هزار متر مربع واقع در بلوار خلیج فارس و احداث رستوران در تپه سلام (بام پیشوا) را به بخش خصوصی واگذاری نماید.

سیری در پایان افزود: به اهتمام امیری شهردار پیشوا و حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر پیشوا بسته های حمایتی و تشویقی برای افراد و شرکت های بخش خصوصی فراهم شده که علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شهرداری مراجعه و در جلسات تخصصی شهرداری شرکت نمایند.

اخبار مرتبط