رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: مسئول مرکز ورامین شناسی حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت : به همت مرکز ورامین شناسی ، زنگ های گردشگری و کارگاه های ورامین شناسی در مدارس ورامین آغاز شد. به گزارش راوی امروز، محمدرضا تاجیک با بیان اینکه برگزاری این دوره های آموزشی را با همکاری پژوهشسرای دانش آموزی فرهنگ اداره […]

خبراستان: مسئول مرکز ورامین شناسی حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت : به همت مرکز ورامین شناسی ، زنگ های گردشگری و کارگاه های ورامین شناسی در مدارس ورامین آغاز شد.

به گزارش راوی امروز، محمدرضا تاجیک با بیان اینکه برگزاری این دوره های آموزشی را با همکاری پژوهشسرای دانش آموزی فرهنگ اداره آموزش و پرورش ورامین است، اظهار داشت: در این راستا ، دانش آموزان دبیرستانی و هنرستانی ، با برگزاری زنگ های گردشگری و کارگاه های ورامین شناسی با بخشهایی از تاریخ ، تمدن ، فرهنگ و جاذبه های گردشگری تاریخی ، مذهبی ، طبیعت گردی ، روستایی و … دشت ورامین آشنا می شوند.
وی افزود : در نخستین گام ، این طرح در هنرستان های فدک و بنت الهدی با همکاری مدیران مدارس و حضور دبیران مربوطه در کلاس های هوشمند با نمایش کلیپ ، عکس و اسناد برگزار و مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.
تاجیک در پایان گفت : از سال تحصیلی گذشته نیز تورهای دانش آموزی نیمروزه گردشگری و ورامین گردی در سطح دشت ورامین با همکاری پژوهشسرای دانش آموزی فرهنگ و با استقبال دانش آموزان در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط