رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: آکادمی تئاتر پیشوا نمایش «نقاش» را روی صحنه می برد. به گزارش بانی فیلم، پس از یک سال فعالیت آکادمی تئاتر زیر نظر حسن پورگل محمدی در پائیز امسال نمایش «نقاش» نوشته آنتوان چخوف به پیشنهاد محمدعلی وهاج مدرس آکادمی در رشته نمایشنامه نویسی که مشاور و دراماتورژ این اثر نمایشی است روی صحنه […]

خبراستان: آکادمی تئاتر پیشوا نمایش «نقاش» را روی صحنه می برد.

به گزارش بانی فیلم، پس از یک سال فعالیت آکادمی تئاتر زیر نظر حسن پورگل محمدی در پائیز امسال نمایش «نقاش» نوشته آنتوان چخوف به پیشنهاد محمدعلی وهاج مدرس آکادمی در رشته نمایشنامه نویسی که مشاور و دراماتورژ این اثر نمایشی است روی صحنه رفته. این نمایش در مهر ماه تمرینات خود را شروع کرد و در آذر ماه جاری با طراحی و کارگردانی حسن پورگل محمدی با روش اجراخوانی نمایش کافه ای در سطح شهرستان پیشوا اجرا خواهد داشت. «نقاش» با بازی هنرجویان آموزشگاه از جمله احسان جنیدی، الیاس شاهسون، امیرمهدی جنیدی، آیدا تاجیک، محدثه بوربور، حسین جنیدی، حنانه جنیدی، آتنا فرخاری، صالحه افشاری، رحیمه افشاری و با همکاری اتاق اصناف شهرستان پیشوا و اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پیشوا اجرا می شود.

آکادمی تئاتر پیشوا پیشتر نمایش «پیرمردصدساله» را در چهل شهر و استان ایران در سه ماه تابستان ۹۷ با روش سایکو و پسیکودرام روی صحنه برد که با استقبال مواجه شد.

اخبار مرتبط