رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: امام‌جمعه ورامین با بیان اینکه بسیاری از کارهای ورامین زمین‌ مانده است، گفت: عده‌ای کار دشمن را انجام ندهند و باید دلسوزانه و در کنار هم برای مردم کار انجام دهیم. به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، آیت‌الله سیدمرتضی محمودی ظهر امروز در دیدار با بسیجیان  پایگاه شهید جعفر جو با اشاره به فرمایشی […]

خبراستان: امام‌جمعه ورامین با بیان اینکه بسیاری از کارهای ورامین زمین‌ مانده است، گفت: عده‌ای کار دشمن را انجام ندهند و باید دلسوزانه و در کنار هم برای مردم کار انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، آیت‌الله سیدمرتضی محمودی ظهر امروز در دیدار با بسیجیان  پایگاه شهید جعفر جو با اشاره به فرمایشی از امام خمینی (ره) درباره برخی از مسؤولان ناکارآمد گفت: بترسید از روزی که مردم از عملکرد شما قهر کنند؛ مسؤولان باید برای مردم خدمت کنند و این وظیفه آن‌ها محسوب می‌شود.

وی افزود: درست عمل نکردن ما افراد را نسبت به روحانیت، دین و ولایت بدبین می‌کند؛ باید طوری به مردم خدمت کنیم که مردم از ما راضی باشند و این‌یک وظیفه برای تمام مسؤولان است.

امام جمعه ورامین گرفتار حواشی نشدن مدیران را مورد تأکید قرارداد و افزود: عده‌ای کار دشمن را انجام ندهند و باید دلسوزانه و در کنار هم برای مردم کار انجام دهیم.

محمودی با اشاره به اینکه به ورامین خدمت شده است، گفت: البته حق ورامین ادا نشده است، و مردم گرفتار هستند؛ باید با توجه به نیروی کارآمد تحصیل‌کرده این شهرستان شاهد پیشرفت باشد، اما بسیاری از کارهای ورامین زمین‌مانده است؛ دچار روزمرگی نشویم و باید این خطه دیار 15 خرداد را ویژه نگاه کرد.

وی اضافه کرد: امنیت یک نعمت الهی بوده که خداوند متعال بر ما منت داده است و شاهد آن در کشور هستیم؛ با وجود نیروی‌های سپاه، بسیج و ناجا امنیت فراوانی را در شهر شاهد هستیم.

امام جمعه ورامین با اشاره به اینکه حفظ امنیت توسط این عوامل یک عبادت محسوب می‌شود، گفت: همین‌که مردم یک‌شب با خیال راحت و امنیت فراوان استراحت کنند و این آرامش و امنیت به برکت نیروی‌های بسیج، سپاه و ناجا باشد، عبادت محسوب می‌شود.

محمودی در پایان سخنان خود ادامه داد: جا دارد از زحمات و تلاش‌های تمام نیروی‌های مخلص بسیج، سپاه و نیروی انتظامی قدرانی انجام کنیم.

اخبار مرتبط