رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: هم‌زمان با ماه ربیع‌الاول در مراسمی از خدمات ارزشمند بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا با حضور مسئولان کشوری تجلیل شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ورامین، حامد زارعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک صبح امروز در مراسم تجلیل از بازنشستگان این واحد دانشگاهی گفت: امروز شاهد برگزاری تجلیل […]

خبراستان: هم‌زمان با ماه ربیع‌الاول در مراسمی از خدمات ارزشمند بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا با حضور مسئولان کشوری تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ورامین، حامد زارعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک صبح امروز در مراسم تجلیل از بازنشستگان این واحد دانشگاهی گفت: امروز شاهد برگزاری تجلیل از عزیزانی هستیم که بعد از گذشت سال‌ها خدمت صادقانه در دانشگاه به افتخار بازنشستگی نائل‌ آمده‌اند و به‌واقع گنجینه‌ای از علم و خرد و آگاهی و تجربه هستند.

وی با بیان روایتی از معصوم (ع) عنوان کرد: خداوند متعال با موی سپید به خلیل خود ابراهیم وقار بخشید و امیدواریم عزیزانی که در راه  اعتلای دانشگاه موی خود را سپید کرده‌اند باوقاری افزون‌تر و عزتی بالاتر فصل جدیدی از زندگی را در کنار خانواده خود آغاز کنند.

تجلیل از بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا

به گزارش آنا، در این مراسم توسط مسئولان کشوری از کارکنان بازنشسته واحد ورامین- پیشوا؛ حجت‌الاسلام سیداحمد حسینی، احمد نوع‌پرور، قاسم یافتیان، غلامرضا سوری، محمدرضا دهقانی و تقی مرادی با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.

اخبار مرتبط