رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: شهردار فرون آباد با اشاره به جمع آوری روزانه بیش از 24 تن زباله از سطح شهر، گفت: جمع آوری و دفن زباله در شهر در حال حاضر به صورت سه شیفت انجام می شود. به گزارش راوی امروز، کوروش میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای نظافت عمومی و ارائه خدمات مطلوب […]

خبراستان: شهردار فرون آباد با اشاره به جمع آوری روزانه بیش از 24 تن زباله از سطح شهر، گفت: جمع آوری و دفن زباله در شهر در حال حاضر به صورت سه شیفت انجام می شود.

به گزارش راوی امروز، کوروش میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای نظافت عمومی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، طی ماههای گذشته بیش از ۱۵۰ باکس زباله خریداری و در مناطق مختلف شهر نصب شده است.

وی با بیان اینکه به‌منظور تأمین بهداشت و نظافت عمومی شهر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد، بیان داشت: در حال حاضر روزانه بیش از ۲۴ تن زباله توسط زحمت کشان حوزه معاونت خدمات شهری از سطح شهر جمع آوری و پاکسازی می شود.

میرزایی اظهار داشت: متأسفانه بعضی از شهروندان زباله‌های خود را در معابر و جداول رها می کنند که علاوه بر اینکه باعث برهم خوردن سیما و منظر شهری شده و کار مضاعف برای کارگران شهرداری ایجاد می کند موجب مسدود شدن جداول و سرریزآب در خیابان ها در زمان ریزش نزولات آسمانی می شود.

شهردار فرون آباد در خاتمه عنوان کرد: افزایش امکانات شهرداری از ابتدای سال تاکنون تأثیر بسزایی در ارائه خدمات نظافت عمومی به شهروندان داشته است و انتظار داریم که شاهد تلاش همه شهروندان همچون همیشه در حفظ و نگهداری وسایل عمومی و به ‌خصوص کاهش تولید زباله باشیم.

اخبار مرتبط