رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ۱۵خرداد قرچک بیان داشت: قریب به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای کارگاه های کوچک در قرچک وام ارائه شده و از ابتدای سال در بحث اقتصاد مقاومتی نزدیک به ۱۰ طرح آغاز شده و تا پایان سال ۱۵ کارگاه برای فعالیت های مختلف پشتیبانی می شود. به […]

خبراستان: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ۱۵خرداد قرچک بیان داشت: قریب به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای کارگاه های کوچک در قرچک وام ارائه شده و از ابتدای سال در بحث اقتصاد مقاومتی نزدیک به ۱۰ طرح آغاز شده و تا پایان سال ۱۵ کارگاه برای فعالیت های مختلف پشتیبانی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، سرگرد علی اصغر شهیری در حاشیه بازدید از کارگاه های اقتصاد مقاومتی در جمع خبرنگاران افزود: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی کار مهمی که در قرچک انجام شد، شناسایی ظرفیت های شهرستان بود.
وی بیان داشت: با توجه به راه اندازی کارگاه های خرد سعی شده تفاهم نامه ای با فنی و حرفه ای داشته باشیم و توانمند سازی جوانان و بحث اشتغال خانگی را در کارگاه های زودبازده و کوچک به سرانجام برسانیم که در این عرصه، استفاده از ظرفیت های مردمی، تشویق و ترغیب مردم برای توجه دادن به اقتصاد خرد از اهمیت زیادی برخوردار است.

اخبار مرتبط