رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: شهردار قرچک گفت: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان و بارش نزولات آسمانی بخصوص برف تمامی نیروهای خدمات شهری مدیریت شهری در آماده‌باش کامل به سر می‌برند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محسن خرمی شریف با بیان اینکه مدیریت شهری در جهت هر چه‌بهتر خدمت‌رسانی به شهروندان کوتاهی نخواهد کرد، افزود: فصل […]

خبراستان: شهردار قرچک گفت: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان و بارش نزولات آسمانی بخصوص برف تمامی نیروهای خدمات شهری مدیریت شهری در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، محسن خرمی شریف با بیان اینکه مدیریت شهری در جهت هر چه‌بهتر خدمت‌رسانی به شهروندان کوتاهی نخواهد کرد، افزود: فصل زمستان فصل بارندگی و یخبندان است بنابراین شهرداری به‌عنوان اصلی‌ترین نهاد خدمات رسان در شهر باید  تمهیدات لازم را برای امنیت عبور و مرور شهروندان و وسایل نقلیه پیش‌بینی نماید و در این خصوص در آمادگی کامل به سر می‌بریم.
وی خاطرنشان کرد: مدیریت شهری باید برای مقابله با بحران‌های غیرقابل‌پیش‌بینی در فصل زمستان آمادگی کامل داشته باشد تا شهروندان بتوانند در آرامش کامل در سطح شهر تردد وزندگی کنند.
خرمی شریف افزود: به‌منظور ایجاد هماهنگی و مدیریت مناسب مدیریت شهری در ایام برف و سرما، اکیپ‌های برف‌روبی و نمک‌پاشی معاونت خدمات شهری در آمادگی کامل به سر می‌برند و مخلوط شن و نمک به مقدار لازم خریداری‌شده است.
شهردار قرچک از شهروندان خواست به‌منظور جلوگیری از آب‌گرفتگی معابر و رودخانه باقرآباد و لات آجی در هنگام بارندگی، از تخلیه هرگونه زباله و ضایعات ساختمانی در بستر و مسیر رودخانه و کانال‌های دفع آب‌های سطحی همکاری لازم را با مأموران شهرداری داشته باشند.
وی گفت: شهروندان قرچکی می‌توانند هرگونه انتقاد و پیشنهادی که دارند بدون وقفه و تعطیلی در ۲۴ ساعت شبانه‌روز با سامانه مدیریت ۱۳۷ از طریق شماره ۱۳۷ تماس حاصل کنند

اخبار مرتبط