رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: سرمربی با تجربه تیم سرخپوشان پاکدشت می‌گوید در روزی که بسیار بد بودند به سه امتیاز شیرین دست یافتند. به گزارش “ورزش‌سه”،  فرهاد کاظمی، سرمربی سرخپوشان پاکدشت بعد از کسب برد مقابل شهرداری ماهشهر و صعود به رده دوم جدول مسابقات لیگ یک گفت: اول از همه از طرفداران پاکدشتی تشکر می‌کنم که از […]

خبراستان: سرمربی با تجربه تیم سرخپوشان پاکدشت می‌گوید در روزی که بسیار بد بودند به سه امتیاز شیرین دست یافتند.

به گزارش “ورزش‌سه”،  فرهاد کاظمی، سرمربی سرخپوشان پاکدشت بعد از کسب برد مقابل شهرداری ماهشهر و صعود به رده دوم جدول مسابقات لیگ یک گفت: اول از همه از طرفداران پاکدشتی تشکر می‌کنم که از ما حمایت کردند. حریف ما خیلی خوب بازی کرد و از آقای مهابادی به جز این هم توقع نمی‌رود. به قول معروف راه فوتبال بازی کردن را بلد بودند. هر چند حضور در چمن مصنوعی برای ما و تیم حریف ضرر داشت و بر روند هر دو تیم تاثیر گذاشت. ما به علت اینکه هیچ زمینی در تهران آماده نبود که در آن از شهرداری میزبانی کنیم به زمین الغدیر آمدیم و همین بر روند هر دو تیم تاثیر گذاشت.

وی در ادامه گفت:
در مجموع تلاش بازیکنانم بسیار خوب بود و از آن‌ها تشکر می‌کنم. این سه امتیاز در روزی که بسیار بد بودیم خیلی حیاتی بود و آن را به بازیکنان تبریک می‌گویم.

فرهاد کاظمی درباره شرایط داوری نیز گفت:
صحنه گل خطای آن‌ها درست بود. بازیکن شهرداری علاوه بر خطایی که بر روی گلر ما کرد با دست توپ را جلو انداخت که به درستی خطا اعلام شد. صحنه گل ما هم بنده به درستی صحنه را ندیدم و قضاوت را به کارشناسان واگذار می‌کنم.

اخبار مرتبط