رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: تهران – ایرنا – سرپرست فرمانداری پاکدشت گفت: بر اثر نشت گاز در منطقه قوهه پاکدشت، یک دستگاه منزل مسکونی تخریب و 6 نفر مصدم شدند. هادی تمهیدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حادثه نشست گاز که به انفجار و تخریب یک باب منزل منجر شد ، بامداد روز […]

خبراستان: تهران – ایرنا – سرپرست فرمانداری پاکدشت گفت: بر اثر نشت گاز در منطقه قوهه پاکدشت، یک دستگاه منزل مسکونی تخریب و 6 نفر مصدم شدند.

هادی تمهیدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حادثه نشست گاز که به انفجار و تخریب یک باب منزل منجر شد ، بامداد روز شنبه در منطقه قوهه پاکدشت اتفاق افتاد که در اثر آن ، بخشی از منزل مسکونی تخریب و به دو منزل مجاز آسیب وارد شد.
وی گفت: در نخستین لحظات وقوع این حادثه ، عوامل سازمان آتش نشانی ، نیروی انتظامی و مدیریت بحران به منطقه اعزام و نسبت به شناسایی میزان خسارت و نیز نجات مصدومان احتمالی اقدام کردند.
تمهیدی افزود: در این حادثه شش نفر مصدوم شدند که یکی از این افراد ، یک زن تبعه افغانستان بود.
سرپرست فرمانداری پاکدشت تصریح کرد: آسیب وارد شده به مصدومان شدید نبود به طوری که تعدادی از مصدومان پس از چندین ساعت مراقبت، از بیمارستان مرخص شدند.
وی گفت: بیشترین میزان آسیب این افراد سوختگی 20 درصد است.
تمهیدی اظهار داشت: مسئولان شهرستان به منظور بررسی روند درمان مصدومان، در بیمارستان شهدای پاکدشت حضور یافته و از نزدیک از آن ها عیادت کردند.
وی افزود: به دلیل بررسی وضعیت دو منزل مجاور محل حادثه ، ساکنان در منزل امن اسکان داده شدند تا پس تأئید کارشناسان، در منزل مستقر شوند.
سرپرست فرمانداری پاکدشت گفت: علت وقوع این حادثه و میزان خسارت از سوی کارشناسان در دست بررسی است.
پاکدشت با 350 هزار نفر جمعیت در 20 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط