رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: یک مورد اختلاف حساب ۲ میلیاردی در استان ایلام که منجر به وقوع آدم ربایی در قرچک شده بود، در کمتر از یک ساعت کشف شد. به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی […]

خبراستان: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: یک مورد اختلاف حساب ۲ میلیاردی در استان ایلام که منجر به وقوع آدم ربایی در قرچک شده بود، در کمتر از یک ساعت کشف شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در شهرستان قرچک بلافاصله طرح مهار و عملیات شناسایی آدم ربایان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد اختلاف حساب ۲ میلیارد ریالی در یکی از شهرستان‌های استان ایلام طلبکاران را به دنبال فرد بدهکار به شهرستان قرچک کشاند و در یک موقعیت مناسب فرزند این فرد را با تهدید چاقو به وسیله یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ گروگان گرفتند.

سردار ناظری تصریح کرد: ماموران با اجرای طرح مهار، خودرو آدم ربایان را همان شب شناسایی و دستور ایست صادر کردند، اما سرنشینان آن در پی فرمان ماموران اقدام به تیراندازی کرده و در نهایت با تنگ شدن عرصه بر خود و استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه با رها کردن خودرو از محل گریختند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به اینکه با تلاش پلیس فرد ربوده شده صحیح و سالم آزاد شد، تصریح کرد: در ادامه دقایقی بعد، یکی از متهمان از طریق اقدامات اطلاعاتی در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: تحقیقات پلیس ادامه پیدا کرد و روز بعد با تماس متهم اصلی با شاکی و قرار صوری در مقابل یکی از مراکز درمانی قرچک پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران خاطر نشان کرد: متهم اصلی به وسیله یک دستگاه خودرو پژو پلاک مخدوش پس از حضور در محل قرار، دریافت که پلیس منطقه را محاصره کرد، در نتیجه با یک اقدام جنون آمیز بدون توجه به شلوغی جاده با حرکات مارپیچ و تخریب چند خودرو اقدام به فرار کرد که در نهایت با تیراندازی پلیس دستگیر شد.

سردار ناظری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر همدستان این آدم ربا ادامه دارد.

اخبار مرتبط