رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 22 May

خبراستان: مسئول آتش نشانی شهرداری پیشوا از نجات کودک ۳ ساله از داخل دستگاه علوفه خرد کن در پیشوا خبر داد. به گزارش فانوس، مجید اصغری از نجات و خارج کردن پسربچه سه ساله افغانستانی از داخل دستگاه علوفه خردکن خبرداد و اظهار داشت: طی تماس تلفنی و اعلام این حادثه، عوامل آتش نشانی سریعا […]

خبراستان: مسئول آتش نشانی شهرداری پیشوا از نجات کودک ۳ ساله از داخل دستگاه علوفه خرد کن در پیشوا خبر داد.

به گزارش فانوس، مجید اصغری از نجات و خارج کردن پسربچه سه ساله افغانستانی از داخل دستگاه علوفه خردکن خبرداد و اظهار داشت: طی تماس تلفنی و اعلام این حادثه، عوامل آتش نشانی سریعا به روستای محمود آباد نو بخش جلیل آباد اعزام و پس از ۱۰ دقیقه در محل حادثه حضور پیدا کردند.

وی افزود: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد پسر بچه ای ۳ ساله بر اثر بی احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی والدین در حین بازی به داخل دستگاه علوفه خردکن سقوط کرده و دچار صدمات جدی شده است.

مسئول آتش نشانی شهرداری پیشوا ادامه داد: با اقدام سریع عوامل آتش نشانان شهرداری پیشوا، قطعات دستگاه علوفه خردکن با رعایت نکات ایمنی از هم باز و کودک خردسال پس از نیم ساعت عملیات دشوار از داخل دستگاه خارج کردند.

اصغری اظهار داشت: متاسفانه در این حادثه کودک از هر دو پا دچار شکستگی و قطع کامل یک انگشت در پای راست خود شده بود که پس انجام اقدامات اولیه تحویل اورژانس و جهت مداوا به بیمارستان انتقال یافت.

وی گفت: این حادثه تلنگری بود که کارفرمایان و والدین ضمن رعایت جدی نکات ایمنی تجهیزات و کارگاه های صنعتی از بازی و رفت و آمد کودکان در محل کارهای صنعتی و پرخطر کاملا خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم.

اخبار مرتبط