رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: تهران-ایرنا- عملیات احداث مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قشلاق داودآباد از توابع بخش مرکزی قرچک روز شنبه آغاز شد. به گزارش ایرنا ، این مرکز به همت نوادگان شیخ عباس قمی مولف کتاب مفاتیح الجنان و مرکز خیریه محدث در روستای داودآباد قرچک احداث و در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار می […]

خبراستان: تهران-ایرنا- عملیات احداث مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قشلاق داودآباد از توابع بخش مرکزی قرچک روز شنبه آغاز شد.

به گزارش ایرنا ، این مرکز به همت نوادگان شیخ عباس قمی مولف کتاب مفاتیح الجنان و مرکز خیریه محدث در روستای داودآباد قرچک احداث و در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار می گیرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک در این مراسم گفت : این مرکز در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال احداث می شود.
دکتر جواد نوراللهی افزود : زمین این مرکز دولتی بوده و کلیه هزینه های احداث آن توسط نوادگان مرحوم شیخ عباس قمی و مرکز خیریه محدث تأمین می شود.
وی افزود : مهمترین اصل در اجرای طرح تحول نظام سلامت ، عدالت در دسترسی افراد امکانات درمانی و بهداشتی است که این مهم با تلاش دولت و همت خیرین سلامت محقق می شود.
وی اظهار داشت: گسترش خدمات سلامت و دسترسی عادلانه تمامی مردم از اولویت های دولت است و این مهم در قرچک با تلاش مسئولان و همت خیرین سلامت محقق شده به گونه ای که توسعه مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان با رشد فزاینده ای روبرو بوده است.
نوراللهی تصریح کرد: شرایط بوجود آمده در وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و به ویژه در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جذب خیرین سلامت ، فرصت مغتنمی است که باعث ارتقاء سطح سلامت عمومی در جامعه می شود.
شهرستان قرچک با 270 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط