رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: اردوی جهادی ارائه خدمات جامع توانبخشی با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج و گروه جهادی شهید همت در پاکدشت برگزار شد. مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت با اعلام این خبر به خبرگزاری صداو سیما گفت:در این طرح یک روزه که از ساعت 9 تا 16 امروز در دبیرستان دخترانه حضرت مریم(س) ادامه داشت […]

خبراستان: اردوی جهادی ارائه خدمات جامع توانبخشی با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج و گروه جهادی شهید همت در پاکدشت برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت با اعلام این خبر به خبرگزاری صداو سیما گفت:در این طرح یک روزه که از ساعت 9 تا 16 امروز در دبیرستان دخترانه حضرت مریم(س) ادامه داشت خدمات مختلف توانبخشی مانند، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی، شنوایی سنجی، مددکاری اجتماعی،مشاوره تحصیلی و سایر خدمات توانبخشی به مراجعه کنندگان ارائه شد.

داود ذوالفقاری افزود: مجموعا در این طرح جهادی 480 نفر مراجعه کننده داشتیم که بخش مهمی از آنها متقاضی خدمات اجتماعی بودند و توسط مشاوران و متخصصان راهنمایی شدند.

وی گفت: در این طرح ارزیابی و غربالگری مراجعین و مددجویان به صورت کاملا رایگان انجام می شود و در صورت نیاز برای پیگیری روند درمان، افراد تا حد ممکن به صورت رایگان و یا با هزینه ناچیز به مراکز درمانی ارجاع داده می شوند.

ذوالفقاری خدمت به محرومان را هدف اصلی این طرح عنوان کرد و افزود: متخصصین که در این طرح با ما همکاری می کنند از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی استان تهران هستند.

وی در پایان به ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به محرومان همزمان با هفته بسیج در شهرستان پاکدشت اشاره کرد و گفت: یک گروه دندانپزشک نیز از سی ام آبان تا چهارم آذر ماه به مناسبت هفته بسیج به بیماران در شهر فرون آباد خدمات رایگان دندانپزشکی ارائه می دهند.

اخبار مرتبط