رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: امام‌جمعه قرچک گفت: مشکلات کشور با انقلابی گری حل می‌شود، با تولید و اشتغال حل می‌شود و با دادن بسته حمایتی ۲۰۰ هزارتومانی حل نخواهد شد. به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت‌الله اسماعیلی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه پس از دعوت خود و همگان به تقوای الهی اظهار داشت: فرد حزب‌الهی […]

خبراستان: امام‌جمعه قرچک گفت: مشکلات کشور با انقلابی گری حل می‌شود، با تولید و اشتغال حل می‌شود و با دادن بسته حمایتی ۲۰۰ هزارتومانی حل نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت‌الله اسماعیلی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه پس از دعوت خود و همگان به تقوای الهی اظهار داشت: فرد حزب‌الهی ایمان صادق به خدا دارد، جایگاه ولی‌فقیه را می‌شناسد و از رهبر و امام خود اطاعات می‌کند.

وی گفت: سه امام آخر در محدودیت زیادی بودند و تحت شرایط خاص نگهداری می‌کردند و اجازه دیدار با پیروان خود را نداشتند درصورتی‌که حکومت اسلامی بود ولی با تمام این وجود به امامان ظلم می‌کردند.

اسماعیلی افزود: در آن زمان شیعیان در خفقان بودند و قدرت ابراز علاقه و محبت به امامان خود را نداشتند اگر به امام خود نزدیک می‌شدند بی‌شک خون آن‌ها ریخته می‌شد.

وی تصریح کرد: شیعه باشیم، شیعه وار زندگی کنیم، در مسیر حق قدم برداریم و با خلوص شیعه برنامه‌ریزی کنیم و به جنگ دشمنان برویم و استکبار ستیز باشیم و به مقابله با دشمنان نظام آگاه و آزاده باشیم.

امام‌جمعه قرچک اظهار کرد: باید سران و رجال شیعه آگاه باشند، شیعه در هر زمانی مورد حمله و تهاجم دشمنان نظام بوده است. باید فرهنگ مهدویت را در جامعه نهادینه کنیم و با برگزاری همایش‌های مهدوی در راستای فرهنگ شیعه حرکت کنیم.

وی اذعان داشت: یکی از شیوه‌های دشمن  حمله به قداست و وجاهت افراد خاص شیعه است و دشمن سعی می‌کند که وجاهت و آبروی فرد مؤمن را از بین  ببرد و با جنگ نرم هر اقدامی را انجام  می‌دهد و باید مراقب باشیم که هنگام جنگ در زمین دشمن بازی نکنیم.

اسماعیلی بیان داشت: فرزندان و افراد خانواده باید به‌گونه‌ای زندگی کنند که باعث افتخار و آبروی پدر و مادر باشند و در محافل عمومی به فرزندان خود افتخار کنند، نباید کاری کرد که باعث سر افکندی پدر و مادر باشند. به نصیحت‌های پدر و مادر گوش دهیم و به‌گونه‌ای زندگی کنیم که امام عصر(عج)  افتخار کنند.

اسماعیلی با اشاره به فرارسیدن هفته کتاب و کتاب‌خوانی گفت: امامان و ائمه هم تأکید فراوان بر کتاب‌خوانی داشتند و در شهرستان قرچک هم اقدامات بسیار خوبی انجام‌شده است که تحلیل کتاب، هم‌خوانی، گل‌باران مزار شهدا در دستور کار بود.

امام‌جمعه قرچک گفت: در شهرستان قرچک ۴ کتابخانه عمومی وجود دارد که نسبت به جمعیت شهرستان ۴ کتابخانه کم داریم و نیاز است که مسؤولان به این امر رسیدگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان قرچک 81 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌ها موجود است و ۷۲۰۰ نفر عضو کتابخانه هستند که نشان‌دهنده میزان کم مطالعه در شهرستان و کشور است.

اسماعیلی اظهار کرد: باید فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی را در کشور افزایش دهیم، چراکه کتاب‌خوانی حال و هوای دیگری دارد نباید مطالعه را به فضای مجازی بسنده کنیم.

اسماعیلی در ادامه گفت: مشکلات مردم با انقلابی گری حل می‌شود، با تولید و اشتغال حل می‌شود نه با بسته 200 هزار تومانی. مسؤولان چرا فکر اساسی به حال مشکلات اقتصادی نمی‌کنند و طرح‌هایی ارائه می‌دهند که باعث خنده می‌شود.

وی افزود: دنیای لیبرال رو به افول است،  پیام شهدا را به‌درستی دریافت کنید اگر پیام شهدا را درک کنید بی‌شک اقتصاد در کشور بهبود پیدا می‌کند.

امام‌جمعه قرچک بیان داشت: از اقدام شجاعانه دستگاه قضایی در مبارزه با اختلال‌گران دستگاه قضایی تشکر می‌کنم به مبارزه با افراد سودجو رفتند و باید این مبارزات ادامه‌دار باشد.

اسماعیلی در ادامه اذعان داشت: دستگاه قضایی به سطوح پائین دستگاه ورود پیدا کنند و کسانی که در محل کار خود کم‌کاری یا خیانت می‌کند بپردازد باید مشکل را از لایه‌های پائین اداری رفع کنیم تا در سطوح بالا مشکل حل شود.

وی در پایان گفت: یکی از مشکلات مردم شهرستان قرچک آرامستان بود و زمین آرامستان شهرستان قرچک تملک شده و دور چینی زمین و جاده‌سازی زمین قبرستان در حال انجام است و جا دارد از شهردار و اعضای شورای شهر بابت این اقدام تشکر کنیم که مشکل 40 ساله این شهرستان را رفع کردند.

اخبار مرتبط