رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: فاصله زندگی تعدادی از مسئولان و مردم عادی زیبنده نظام اسلامی نیست. به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام روح الله باقری در خطبه های نماز جمعه پیشوا که در مسجد امام صادق (ع) دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مسئولیتی که امروز در اختیار […]

خبراستان: تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: فاصله زندگی تعدادی از مسئولان و مردم عادی زیبنده نظام اسلامی نیست.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام روح الله باقری در خطبه های نماز جمعه پیشوا که در مسجد امام صادق (ع) دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مسئولیتی که امروز در اختیار افراد برای خدمت رسانی به مردم قرار گرفته نتیجه خون هزاران شهید است که شکرگذاری آن فقط با خدمت رسانی بی منت به مردم محقق می شود.
وی تصریح کرد: مردم بهترین شاهدان جامعه اسلامی در عملکرد مسئولان هستند، مسئولی که نظام این فرصت را در اختیار او قرار داده باید از منصب برای رفع مشکلات جامعه استفاده کند.
حجت الاسلام باقری اظهار داشت: زندگی مسئولان برای تحقق عدالت اجتماعی باید مطابق با مردم طبقه متوسط جامعه باشد.
وی گفت: مسئولان وظیفه دارند تا بیش از گذشته به وضع اقتصادی مردمی که همواره در صحنه های انقلاب حضور داشته اند، توجه کرده و مشکلات آنان را برطرف کنند.
امام جمعه پیشوا با اشاره به قانون منع به کارگیری بازنشستگان از مسئولان خواست تا از جوانان ارزشی در مسئولیت های مختلف استفاده کنند.
پیشوا با 80 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط