رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: رئیس دادگستری ورامین گفت: حفظ صلابت و استقلال دادگستر ی بسیارگ مهم است. به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ عبادلله میرزایی مطلق ، رئیس دادگستری ورامین مراسم تودیع و معارفه همزمان رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان در این مراسم اظهار داشت: این میز و قدرت و سمت‌ها جایگاه خوبی است ما باید خوب […]

خبراستان: رئیس دادگستری ورامین گفت: حفظ صلابت و استقلال دادگستر ی بسیارگ مهم است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ عبادلله میرزایی مطلق ، رئیس دادگستری ورامین مراسم تودیع و معارفه همزمان رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان در این مراسم اظهار داشت: این میز و قدرت و سمت‌ها جایگاه خوبی است ما باید خوب از آن استفاده کنیم و برای این‌که بستر قدرت برقرار شود باید قضاوت شود.

وی گفت: از هفت شعبه که باید باشد سه شعبه فعال بود و نیروی انسانی کافی نداشتیم و بعد از دو سال این کمبود تامین شود.

 

تاکید بر جلب رضایت مردم

میرزایی مطلق بیان کرد: حفظ صلابت و استقلال دادگستر ی بسیار مهم است که با نظارت جدی مجمع دون و بیرون اعتماد مردم را جلب کردیم و با رعایت نظم و انصباط کار را پیش بردیم.

وی تاکید کرد: اعتماد مردم گنج گران بهای هست که با صلاح و ساز بین آنها مشکلات را حل کنیم و راستای امنیت آنان با همکاری نیروی انتظامی تلاش برقرار کنیم.

رئیس دادگستری ورامین تصریح کرد: تعیین مجازات جایگزین در جرایم سبک، تلاش در راستای اشتغال و جلوگیری از بیکارآنان موفقعیت های این شعبه بوده است.

اخبار مرتبط