رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: امام جمعه موقت ورامین گفت: امروز دغدغه برخی افراد حضور زنان در ورزشگاه است در صورتی که مشکل اصلی مردم بیکاری جوانان و ازدواج آنها است که در جامعه بیداد می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه نماز جمعه این هفته این شهر […]

خبراستان: امام جمعه موقت ورامین گفت: امروز دغدغه برخی افراد حضور زنان در ورزشگاه است در صورتی که مشکل اصلی مردم بیکاری جوانان و ازدواج آنها است که در جامعه بیداد می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه نماز جمعه این هفته این شهر بیان کرد: متاسفانه یکی از مشکلات اصلی ما در کشور این است که مسوولین امر به مسئله کتاب و کتاب خوانی توجه لازم را نداشته و کتاب در خانه‌های ما نیز جایگاه خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه اعضای خانواده‌های ما شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و ماهواره ها را جایگزین کتاب و کتابخانه کرده‌اند، گفت: امروز شاهد هستیم که کتابخانه‌های ما وضعیت مطلوب و مناسبی ندارند و در این خصوص نیز همگان باید همدل شویم و برای ترویج کتاب و کتابخانی در جامعه تلاش کنیم.

امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: همه باید هوشیار باشیم و بدانیم که بعضی افراد نیز هستند که با ترویج کتاب‌های نامناسب به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود هستند و برای مقابله با این اقدام نیز هر کدام از ما باید تلاش کنیم که کتاب‌های مناسب را شناسایی کرده و به جهت ترویج مسئله کتابخانی آن را به دیگران اهدا کنیم.

حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: یکی از حربه‌های دشمنان اسلام ناب محمدی(ص) آن است که بین شیعه و سنی تفرقه انداخته و در این راستا نیز سال‌هاست تلاش کرده و امروز نیز به تلاش‌های خود ادامه می‌دهند؛ ولی برای مقابله با این اقدام نیز امام راحل(ره) هفته وحدت را بنیان کرده و امروز شاهد هستیم که اقدامات صورت گرفته بنیادی معمار کبیر انقلاب اسلامی و همچنین امام خامنه‌ای(مدظله العالی) باعث اتحاد بسیار زیاد علمای شیعه و اهل تسنن شده است و نشان از پیروزی مسلمانان واقعی است.

وی با بیان اینکه علمای اهل تسنن همپای شیعیان در پیاده روی اربعین حاضر شدند و یا اینکه در جبهه مقاومت همگام با شیعیان شده‌اند، گفت: مذاهب اسلام از توهین یکدیگر پرهیز می‌کنند و متحد با یکدیگر در برابر دشمنان اسلام ایستادگی می‌کنند و در برابر آمریکا همگام با یکدیگر باشند.

امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: همه شیعیان و اهل تسنن باید همگام با یکدیگر شوند تا شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی را از بین ببرند و از همین رو نیز آن‌هایی که بر طبل اختلاف می‌کوبند منافع دشمنان اسلام را تامین می‌کنند.

وی پس از بیان اینکه رفتار برخی دولتی‌ها با فتاوای مراجع تقلید همراه با جسارت و زشت است، افزود: جمهوری اسلامی ایران مظهر و نشان واقعی آزادی است زیرا مذاهب و اقوام گوناگون به راحتی و بدون مشکل در آن زندگی می‌کنند و همچنین این مطلب را باید بیان کنیم که از دشمنان خارجی هیچ حراسی نداریم ولی باید از غرب زده‌ها بهراسیم زیرا این افراد به عمد دنبال نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی با بیان اینکه امروز شاهد بی‌تفاوتی برخی افراد در حوزه حجاب هستیم، گفت: امروز دغدغه برخی افراد حضور زنان در ورزشگاه است در صورتی که مشکل اصلی مردم بیکاری جوانان و ازدواج آنها است که در جامعه بیداد می‌کند.

امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: متاسفانه برخی به سخنان مراجع تقلید توهین کرده و در مقابل نیز سخنانی می‌گویند که خوراک دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی شده و باعث شادی آنها می‌شود.

محمودی تصریح کرد: از دستگاه قضایی بابت برخورد با مفسدان اقتصادی تقدیر می‌کنیم ولی این مطلب را نیز از دستگاه قضایی می‌خواهیم تا در برخورد با مفسدان اقتصادی قاطعیت داشته و این اقدامات را ادامه دهند و مدعیان پولشویی را پای میز محاکمه کشانده و برخورد لازم و قاطع را با آنها داشته باشند.

امام جمعه موقت ورامین بیان کرد: وضعیت قطار حومه‌ای تهران به پیشوا نامناسب است که مسوولین امر هم باید به قول‌هایی که داده بودند جامه عمل بپوشانند و هم اینکه مشکلات مسافرانی که هر روز در این مسیر تردد می‌کنند را برطرف نمایند.

وی خاطرنشان کرد: ترافیک در سطح شهر ورامین نیز بسیار نامناسب است و مسوولین امر نیز بارها قول‌هایی در این خصوص داده‌اند و از آنها نیز می‌خواهیم که برای روشن شدن افکار عمومی در این خصوص توضیحات لازم را ارائه کنند.

اخبار مرتبط