رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان:نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: با توجه به منویات رهبری اگر اتحاد و همدلی داشته باشیم آمریکا را بر زمین خواهیم زد. به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، سید حسین نقوی حسینی در مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی انقلاب شهرستان ورامین اظهار داشت: در اقداماتی که […]

خبراستان:نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: با توجه به منویات رهبری اگر اتحاد و همدلی داشته باشیم آمریکا را بر زمین خواهیم زد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، سید حسین نقوی حسینی در مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی انقلاب شهرستان ورامین اظهار داشت: در اقداماتی که مسوولان انجام می‌دهند باید خدا را مدنظر داشته و جوابگوی همه مردم باشند.

وی گفت: در مدت نمایندگی بنده در سه شهرستان ورامین، قرچک و پیشوا دستگاه قضایی عملکرد خوبی داشته و باید عملکرد را افزایش داد.

نقوی حسینی افزود: کشور ایران در حال حاضر در جنگ تمام‌عیار قرار دارد و دشمن با تمام توان وارد میدان شده است و باید آرایش جنگی داشته باشیم و آماده مبارزه باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس بیان داشت: استکبار جهانی با تمام قدرت وارد میدان شده، مسوولان نظارتی و امنیتی شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند و در مقابل آن‌ها ایستاده‌اند و دشمن در حال حاضر در مرزهای ما ایستاده و هرلحظه توطئه می‌کند.

وی بیان داشت: باید اتحاد داشته باشیم و در کنار هم باشیم و به وظایف خود عمل کنیم و در وظایف خود کم‌کاری نکنیم.

نقوی حسینی تأکید کرد: با توجه به منویات رهبری اگر اتحاد و همدلی داشته باشیم آمریکا را بر زمین خواهیم زد و تحریم‌ها را خواهیم شکست و کشور استکباری آمریکا را به‌زانو درخواهیم آورد.

وی خاطرنشان کرد: کشور در چند ماه آینده در روند خوبی قرار خواهد گرفت و این موضوع نیازمند تلاش مسوولان است.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در پایان گفت: کشور ایران سه الی چهار ماه مشکل خواهد داشت و این مشکل نیز رفع می‌شود.

اخبار مرتبط