رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبراستان: رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین از تخریب 10 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در روستای ایجدانک و بخش جوادآباد این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حسین تاجیک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ظهر امروز در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی در روستای ایجدانک و بخش جوادآباد […]

خبراستان: رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین از تخریب 10 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در روستای ایجدانک و بخش جوادآباد این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حسین تاجیک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ظهر امروز در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی در روستای ایجدانک و بخش جوادآباد 10 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز تخریب شد.

وی افزود: این ساخت‌وسازها دیوارکشی باغ و سوله‌های صنعتی بودند که با دستور مراجع قضایی تخریب شدند.

تاجیک بیان داشت: تخریب و قلع‌وقمع ساخت‌وساز غیرمجاز با پیگیری‌های جهاد کشاورزی ورامین و با دستور دستگاه قضایی بخش جوادآباد صورت گرفته است.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین اظهار داشت در این تخریب‌ها که به دستور مراجع قضایی صورت گرفت 12 هزار متر از اراضی کشاورزی که به‌صورت غیرمجاز تغییر کاربری داده‌شده بود آزاد شد.

این مسوول گفت: جهاد کشاورزی مسوول اصلی حفظ اراضی کشاورزی است و با متخلفین برخورد خواهد کرد و در صورت ساخت‌وساز غیرمجاز بی‌شک تخریب ملک موردنظر را از دستگاه قضایی خواهد گرفت.

تاجیک در پایان اظهار کرد: در هفته آینده بیش از 40 مورد ساخت ساز غیرمجاز در ورامین تخریب خواهد شد.

اخبار مرتبط