رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 16 July

خبراستان: رییس بنیاد مسکن ورامین از جذب هزار فقره تسهیلات ارزان قیمت بازسازی منازل مسکونی روستایی در این شهرستان خبر داد. به گزارش راوی امروز، عباس علیخانیان بعد از ظهر دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷ در جمع خبرنگاران حاضر در محل فرمانداری ورامین طی سخنانی گفت: تا امروز  یک هزار فقره تسهیلات ۲۵۰ میلیون ریالی ارزان […]

خبراستان: رییس بنیاد مسکن ورامین از جذب هزار فقره تسهیلات ارزان قیمت بازسازی منازل مسکونی روستایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش راوی امروز، عباس علیخانیان بعد از ظهر دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷ در جمع خبرنگاران حاضر در محل فرمانداری ورامین طی سخنانی گفت: تا امروز  یک هزار فقره تسهیلات ۲۵۰ میلیون ریالی ارزان قیمت برای بازسازی و مقاوم سازی منازل مسکونی روستایی شهرستان ورامین جذب شده است و تلاش داریم، از طرق گوناگون و اطلاع رسانی روستاییان را به دریافت این تسهیلات ارزان قیمت ترغیب کنیم.

وی از سرشماری از ۵۳۸ واحد مسکونی در ۱۳  روستای ورامین خبر داد و گفت: این طرح در روستاهای کلاته ، قشلاق قوئینک ، خورین و ریحان آباد از بخش مرکزی و شمس آباد عرب ، حصار گلی ، آجربست ، هفت جوبه ، تجره ، جعفرآبادجنگل ، کویر آباد ، خالد آباد و موسی آباد بختیاری از بخش جوادآباد اجرا شده است.

رییس بنیاد مسکن ورامین افزود: از سال ۸۲ و هر پنج سال یک بار طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی در کشور اجرا شده است و این اطلاعات برای تصمیم گیری و برنامه ریزی نوسازی بافت فرسوده روستایی در اختیار فرمانداری ها قرار می گیرد.

اخبار مرتبط