رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 16 July

خبراستان: سعید ملکی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاکدشت، از جمع آوری و برخورد با 3 مورد تجاوز به حریم راه های شهرستان پاکدشت خبر داد. ملکی گفت: در پی لزوم کنترل و ایمن سازی حاشیه و حریم راه ها و با بررسی اکیپ ناظر با هرگونه تجاوز به حریم […]

خبراستان: سعید ملکی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاکدشت، از جمع آوری و برخورد با 3 مورد تجاوز به حریم راه های شهرستان پاکدشت خبر داد.

ملکی گفت: در پی لزوم کنترل و ایمن سازی حاشیه و حریم راه ها و با بررسی اکیپ ناظر با هرگونه تجاوز به حریم راه مطابق قانون برخورد و تمام مستحدثاتی که موجب خرابی و ایجاد ناامنی میشود قلع و قمع میگردد.

وی افزود: مطابق ماده 6 قانون ایمنی راه ها و تبصره یک آن، اقدام به هرگونه عملیاتی که موجب خرابی جاده می شود و همچنین هرگونه مستحدثات در حریم قانونی راه ها بدون اجازه وزارت راه و شهرسازی ممنوع و ادارت راهداری مکلفند با حضور نماینده قضایی این قبیل مستحدثات را ضمن تنظیم صورتجلسه راساً تخریب و آثار تجاوز را محو نماید.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاکدشت در خصوص برخورد با موارد اخیر گفت: تعداد 3 مورد برخورد و قلع و قمع در ماه گذشته صورت گرفته که یک مورد تخریب بنای 300 متری داخل حریم استحفاظی، و دو مورد دیوار کشی غیر مجاز بوده است.

وی در ادامه افزود: در مسیر رفت محور شریف آباد به گرمسار ، دیوار کشی و ساخت و ساز غیرمجاز یک باب سوله 300 متری مشاهده و پس از طی مراحل معمول با متجاوزان  برخورد و آثار مربوطه تخریب گردید.

وی گفت: ابتدا یک مرحله اخطار که به موجب آن ساخت و ساز متوقف و سپس با حکم قضایی، عوامل راهداری بنای مذکور را تخریب و آثار تجاوز به حریم جمع آوری گردید.

ملکی در پایان افزود: در مسیر رفت تهران شریف آباد نیز یک باب مغازه و یک مورد دیوارکشی نیز توسط نیروهای همیشه در صحنه راهداری اداره پاکدشت تخریب و جمع آوری گردید.

اخبار مرتبط