رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: با حضور کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای انجمن هنرهای تجسمی ،١٠ برنامه هنری و فرهنگی به مناسبت روز ۱۳ آبان ( روز دانش آموز) در شهرستان ورامین برگزار شد. به گزارش راوی امروز، کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین و هنرمندان این شهرستان ، همگام و همدوش با مردم شهرستان […]

خبراستان: با حضور کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای انجمن هنرهای تجسمی ،١٠ برنامه هنری و فرهنگی به مناسبت روز ۱۳ آبان ( روز دانش آموز) در شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش راوی امروز، کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین و هنرمندان این شهرستان ، همگام و همدوش با مردم شهرستان ورامین امروز یکشنبه ١٣ آبان در مراسم راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی، شرکت کردند.
طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در حاشیه این راهپیمایی گفت: روز ۱۳ آبان نماد اتحاد و همدلی ملت شریف ایران است که به الگوی مبارزه با سلطه قدرت‌های زورگو و متجاوز تبدیل شده است.

طاهری افزود: مقابله با استکباربه عنوان یک فرهنگ دینی می‌باشد که درآموزه‌های ما تاکید فراوان به آن شده است.

وی تصریح کرد: در همین راستا، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین به مناسبت روز دانش آموز و شعار استکبار ستیزی برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری درسطح شهرستان برگزار نموده است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ورامین عنوان کرد: با همکاری انجمن هنرهای تجسمی برپایی ایستگاه نقاشی کودکان در خصوص ۱۳ آبان و پدافند غیر عامل ، ورکشاپ خوشنویسی در خصوص ۱۳ آبان ، ورکشاپ کاریکاتور در خصوص استکبار ستیزی ، برپایی نمایشگاه عکس و کاریکاتور در خصوص استکبار ستیزی و پدافند غیر عامل کارگاه نشست‌های بصیرتی درکانون‌های فرهنگی و هنری، چاپ و توزیع بروشور و نشریات، استفاده از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی در جهت اهمیت مراسم ١٣ آبان از برنامه‌های این روز می‌باشد.

طاهری در پایان گفت: به ۴۰ نفر از برگزیده های مسابقه نقاشی و کاریکاتور در مسیر راهپیمایی مراسم ۱۳ آبان جوایز فرهنگی اهدا شد.

اخبار مرتبط