رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: مصاف دو مدعی در هفته یازدهم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور یعنی دیدار پرسپولیس پاکدشت و گل گهر با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت تا هم چنان شاهد ادامه حضور شاگردان وینکو در صدر باشیم. به گزارش “ورزش سه”، در ابتدای بازی چند بازیکن پرسپولیس پاکدشت به سمت […]

خبراستان: مصاف دو مدعی در هفته یازدهم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور یعنی دیدار پرسپولیس پاکدشت و گل گهر با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت تا هم چنان شاهد ادامه حضور شاگردان وینکو در صدر باشیم.

به گزارش “ورزش سه”، در ابتدای بازی چند بازیکن پرسپولیس پاکدشت به سمت نیمکت گل گهر آمدند تا از وینکو برای ورود به زمین اجازه بگیرند. این رسمی که از گذشته در فوتبال ایران وجود داشته و در آینده هم خواهد ماند. هر چند این رفتار که امروز شاید هم الزام شده برای بعضی ها دردسرساز است و خیلی ها منتظرند و ببینند فلان بازیکن برای فلان مربی گل می برد یا نه!

اما فارغ از این ها وینکو امروز در فوتبال ما نه یک مربی کروات بلکه یک مربی بومی بشمار می رود. او دهه های متمادی است که در ایران مربیگری می کند و این فصل اگر موفق شود تیم گل گهر را به لیگ برتر رهنمون کند دست بکار بزرگی زده است. او در فصول گذشته به همراه چند تیم مدعی صعود به لیگ برتر بود اما همواره در هفته های پایانی کم می آورد و در نهایت از صعود به لیگ برتر باز می ماند. در عین حال به نظر می رسد حکایت این فصل کمی متفاوت است.

اما در مورد این عکس ها باید بگوییم کاملا طبیعی هستند. وینکو در تیم های متعدد دسته اولی مربیگری کرده و طبیعی است شاگردان او در همه تیم ها حضور داشته باشند. این رخصت گرفتن های ابتدای بازی از زیبایی های فوتبال ایران است که البته یک اصل در فوتبال نیست. هر بازیکنی دوست داشته باشد در ابتدای بازی به سراغ مربی سابق خود می رود تا هم دیداری تازه کند و هم تشکری از بابت زحمات گذشته اش داشته باشد.

اخبار مرتبط