رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 20 August

خبراستان: کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ دسته اول فوتبال صادر کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های خونه به خونه بابل و بادران تهران از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال برگزار و از سوی محمد نیک سیرت، مربی […]

خبراستان: کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ دسته اول فوتبال صادر کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های خونه به خونه بابل و بادران تهران از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال برگزار و از سوی محمد نیک سیرت، مربی تیم بادران تهران تخلفاتی مبنی  بر اعتراض به تصمیمات داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

اصغر درزی، تدارکات تیم خونه به خونه بابل نیز به دلیل اعتراض به داور و رفتار غیر مسئولانه که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی و 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*صدور قرار دستور موقت برای بادران تهران
دیدار تیم های بادران تهران و پرسپولیس پاکدشت از سری رقابتهای لیگ دسته اول در حالی برگزار شد که از سوی بهنام پاشازاده، تماشاچی و همراه تیم بادران تخلفاتی مبنی بر حمله ور شدن به داور بازی و مضروب کردن وی رخ داد. پاشازاده به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای لازم، از حضور و ورود به تمامی مسابقات تیم بادران تهران در تمامی ورزشگاه‌ها معلق و محروم است. وی روز 28 ابانماه باید در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.

*جریمه نقدی و محرومیت برای تیم ملوان بندر انزلی
دیدار تیم های ملوان بندر انزلی و گل گهر سیرجان از سری رقابتهای لیگ دسته اول برگزار و از سوی حسن یحیی پسند، تدارکات تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور بازی رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

سعید سالارزاده، بازیکن اخراجی تیم ملوان بندر انزلی نیز به دلیل پرتاب بطری آب از روی سکوی تماشاگران به سوی داور و فحاشی رکیک به آن و تکرار تخلف، به چهار جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم ملوان بندر انزلی به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کلیه آرای فوق قطعی است.

اخبار مرتبط