رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم یوم الله ۱۳ آبان در صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم ع که با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار گردید اظهار داشت: روز ۱۳ آبان ماه روز ملی استکبار ستیزی است، روزی که دشمن دو ضربه به ملت ایران وارد […]

خبراستان: به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم یوم الله ۱۳ آبان در صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم ع که با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار گردید اظهار داشت: روز ۱۳ آبان ماه روز ملی استکبار ستیزی است، روزی که دشمن دو ضربه به ملت ایران وارد ساخت […]

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم یوم الله ۱۳ آبان در صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم ع که با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار گردید اظهار داشت: روز ۱۳ آبان ماه روز ملی استکبار ستیزی است، روزی که دشمن دو ضربه به ملت ایران وارد ساخت و در مقابل یک سیلی محکم از ملت ایران خورد که صدای آن تا همیشه در گوش آمریکا و دشمنان می ماند.

وی افزود: تبعید امام خمینی ره در سال ۴۳ و کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ضربات دشمن بود و اخراج آنها از کشور ایران و بعد از ۴۰ سال از خاورمیانه سیلی محکم ملت ایران بود.

امام جمعه پیشوا ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان بیان کرد: حضور مردم در جنگ ۸ساله نابرابر، انتخابات متعدد، شلوغی های سال ۸۸، تظاهرات های دی ماه ۹۶ و یوم الله ۱۳ آبان دشمن را نا امید و ناتوان ساخته است.

وی در ادامه بیان کرد: تجمع امروز دانش اموزان، دانشجویان، طلاب، اصناف، مسئولان، کشاورزان، فرهنگیان اساتید، خانواده معظم شهدا و جانبازان نشان داد این ملت پای ارزشها و اصول خود ایستاده است.

باقری عنوان کرد: جوان امروز با حضور خود می گوید انگیزه ام برای مقابله با استکبار و ایستادگی در مقابل امریکا از نسل اول انقلاب بیشتر است، امروز از روزی که با دست خالی در برابر امریکا ایستادیم به مراتب قوی تر، مصمم تر، با انگیزه تر و بابصیرت و استقلال خواهی بیشتر نسبت به اول انقلاب هستیم.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم در مراسم اربعین برای زمین زدن دشمنان کافی است افزود: ملت ایران از لحاظ دینی بسیار قوی تر و محکم تر از قبل شده اند و مدرک بارز آن حضور پرشور قریب به دو میلیون پانصد هزار نفر از ملت ایران در مراسم اربعین است که رسانه های بیگانه به دلیل کینه های فراوان از ملت ایران، اخبار مربوط را منتشر نکردند.

امام جمعه پیشوا خاطر نشان کرد: تنها راه، مقاومت و ایستادگی و کوتاه نیامدن از ارزش ها و اصول است و امریکا بداند ملت ایران هیچ گاه ذلیل و تحقیر نخواهند شد، نابودی استکبار جهانی نزدیک است.

باقری با بیان اینکه آخرین حربه دشمن تحریم های ناجوان مردانه و فلج کننده علیه ملت ایران بود تاکید کرد:تحریم ها نیز مانند ۸ سال دفاع مقدس برای کشور ایران پیشرفت های فراوانی به همراه خواهد داشت، دفاع مقدس باعث افزایش قدرت نظامی ما گردید و امروز می توانیم با اندک فرصتی تلاویو را با خاک یکسان کنیم.

امام جمعه پیشوا در پایان گفت:یقینا تحریم باعث پیشرفت ایران می شود و تمامی جوانان و نوجوانان دلسوخته برای سازندگی کشور به پاخیزند، مسئولان به مردم خدمت کنند.

اخبار مرتبط