رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک گفت: ۱۲۸ فقره تسهیلات کارگشایی با ارزش ۴ میلیارد ۲۱۰ میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد این شهرستان پرداخت شد. محمدرضا غضنفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قرچک، با اشاره به میزان تسهیلات پرداخت شده به مددجویان کمیته امداد در راستای اشتغال‌زایی اظهار داشت: با هدف […]

خبراستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک گفت: ۱۲۸ فقره تسهیلات کارگشایی با ارزش ۴ میلیارد ۲۱۰ میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد این شهرستان پرداخت شد.

محمدرضا غضنفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قرچک، با اشاره به میزان تسهیلات پرداخت شده به مددجویان کمیته امداد در راستای اشتغال‌زایی اظهار داشت: با هدف ایجاد اشتغال‌زایی و کاهش وابستگی مالی مددجویان به کمیته امداد به طور میانگین به هر مددجو بین 10 تا 50 میلیون ریال وام اشتغال پرداخت شده است.

وی بیان کرد: عمده طرح‌هایی ارائه شده از سوی مددجویان برای ایجاد اشتغال که موفق به دریافت تسهیلات نیز شده‌اند در حوزه‌های خدماتی، دامپروری، صنایع دستی، حمل و نقل و کشاورزی بوده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک افزود: 15 فقره وام مشاغل روستایی به ارزش 7 میلیارد و 500 میلیون ریال و 25 فقره وام اشتغال در حوزه شهری به ارزش 4 میلیارد و 800 میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد قرچک پرداخت شده است.

غضنفری ادامه داد: 53 فقره تسهیلات از طریق منابع داخلی کمیته امداد به ارزش 11 میلیارد و 560 میلیون ریال تأمین و به مددجویان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه 2 هزار و 750 خانوار تحت پوشش و حمایت کمیته امداد قرچک هستند گفت: خرید مسکن برای مددجویان از اولویت‌های این نهاد حمایتی است که در این زمینه 4 فقره وام خرید مسکن به ارزش 484 میلیون ریال، ودیعه مسکن  4 فقره به ارزش 230 میلیون ریال، اجاره مسکن 174 مورد به ارزش 456 میلیون ریال و موردی 845 فقره به ارزش یک میلیارد و 248 هزار ریال به مددجویان پرداخت شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک در پایان با بیان اینکه خدمات به خانواده‌های تحت پوشش این نهاد با هدف یاری رساندن به نیازمندان انجام می‌شود خاطرنشان کرد: در زمینه کمک هزینه خرید لوازم منزل نیز 113 میلیارد ریال به 36 مددجوی این نهاد اختصاص داده شد.

اخبار مرتبط