رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 18 August

خبراستان: کانون خبرنگاران نبأ ــ نهضت روشنگری با موضوع سواد رسانه‌ای و استکبارستیزی به همت حوزه بسیج خواهران حضرت زهرا(س) قرچک برگزار شد. به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ نهضت روشنگری با موضوع سواد رسانه‌ای و استکبارستیزی به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز و با سخنرانی […]

خبراستان: کانون خبرنگاران نبأ ــ نهضت روشنگری با موضوع سواد رسانه‌ای و استکبارستیزی به همت حوزه بسیج خواهران حضرت زهرا(س) قرچک برگزار شد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ نهضت روشنگری با موضوع سواد رسانه‌ای و استکبارستیزی به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز و با سخنرانی محسن سلطانی، کارشناس و تحلیلگر مسایل سیاسی در مدرسه طاها شهرستان قرچک برگزار شد.
سلطانی در این مراسم با اشاره به روز دانش‌آموز ضمن تسلیت شهادت نوجوان بسیجی شهید حسین فهمیده اظهار داشت: مردم شریف انقلابی ایران آگاهانه در برابر خوی استکباری آمریکا و دیگر دشمنان اسلامی ایستاده‌اند.
وی افزود: ملت ایران و دیگر ملت‌های مظلوم جهان چیزی جز مرگ و نابودی آمریکا را فریاد نمی‌زنند.
این تحلیلگر سیاسی با بیان اینکه مردم ما و سایر نقاط جهان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان با رزمایش مردمی مبارزه با استکبار و استبداد را به نمایش گذاشتند، تأکید کرد: شعار مرگ بر آمریکا دیگر مختص ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه فریاد و شعار تمام مظلومان و ستم‌دیدگان عالم است.

در پایان ضمن تشکر از نوجوانان دانش‌آموز که با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان، اقتدار ملت ایران را نمایش دادند، خطاب به آنان گفت: شما مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران و سایر ملت‌ها زدید.

اخبار مرتبط