رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 20 August

خبراستان: فرماندار شهرستان قرچک گفت: مسؤولین در کنار مردم انسجام خود را در راهپیمایی ۱۳ آبان به منصه ظهور خواهند گذاشت. بهمن خطیبی در خصوص 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از قرچک، اظهار داشت: چهل سال از عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد و […]

خبراستان: فرماندار شهرستان قرچک گفت: مسؤولین در کنار مردم انسجام خود را در راهپیمایی ۱۳ آبان به منصه ظهور خواهند گذاشت.

بهمن خطیبی در خصوص 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از قرچک، اظهار داشت: چهل سال از عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد و هر روز این نظام و انقلاب محکم‌تر و باقدرت‌تر می‌شود و در مسیر اقتدار و اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران خون‌های فراوان دادیم.

فرماندار قرچک اظهار داشت: 13 آبان روز شهادت دانش آموزان و دانشجویان  و روز تسخیر لانه جاسوسی است و یکی از بحث‌هایی که از بدو انقلاب تا به امروز که ۴۰ سال از انقلاب ما سپری می‌شود تظاهرات و اعلام انزجار علیه آمریکا استکبار جهانی است.

وی افزود: استکبار جهانی همیشه در جهت القا این تفکر بوده که این انقلاب و این نظام را با مشکل روبرو خواهد کرد و همان‌طور که حضرت امام فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، می‌بینیم که همه‌ساله دانش آموزان ما در روز دانش‌آموز به تأسی از شهدای دانش‌آموز سال ۵۷ به خیابان‌ها می‌آیند.

خطیبی اظهار کرد: جامعه بزرگ فرهنگیان، مدیران و همچنین مجموعه آموزش‌وپرورش و خانواده‌ها در جهت ابراز نفرت و بیزاری از استکبار جهانی همیشه درصحنه بودند و امسال هم‌ می‌دانم با توجه به بیانات وقیحانه‌ای که رئیس‌جمهور آمریکا داشت با انسجام و اتحاد بیشتری در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: برنامه‌های خوبی برای این روز پیش‌بینی کرده‌ایم و قطعاً مثمر ثمر خواهد بود و ما هم تأکید می‌کنیم که همان‌طور که ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گذشته است و آمریکا و دست‌نشانده‌های آن‌ها مدعی هستند در جشن پیروزی انقلاب ما می‌خواهند ایجاد مشکل و سنگ‌اندازی کنند، با توجه به اتحاد و انسجام مردم ما، علی‌رغم تمام فشارهای اقتصادی و تهدیدها و تحریم‌ها، قاعدتاً رو سیاه خواهند بود و راه به‌جایی نخواهند برد.

وی بیان داشت: مسؤولین در کنار مردم و مردم در کنار مسؤولین انسجام خود را در راهپیمایی ۱۳ آبان به منصه ظهور خواهیم گذاشت و این تهدیدها تابه‌حال هیچ نتیجه‌ای برای آمریکا و امثالهم نداشته هرچند که ما را به‌زحمت انداخته است، اما این فشارها و تهدیدها انسجام و اتحاد مردم ما را بیشتر خواهد کرد و از این مرحله نیز عبور خواهیم کرد.

خطیبی در پایان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی آبان خط بطلان دیگری بر حرکات مدعیانِ آمریکا و هم‌پیمانان آن‌ها زده خواهد شد.

اخبار مرتبط