رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 21 March

خبراستان: تهران-ایرنا-مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با بیان این که برنامه هایی برای شهر هوشمند در دست بررسی و یا اجرا است، گفت: تا پایان امسال پرداخت عوارض نوسازی به صورت انلاین، ارائه اطلاعات کیفیت هوا، شارژ بلیط های الکترونیکی آنلاین و سامانه 137 انجام می شود. به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر […]

خبراستان: تهران-ایرنا-مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با بیان این که برنامه هایی برای شهر هوشمند در دست بررسی و یا اجرا است، گفت: تا پایان امسال پرداخت عوارض نوسازی به صورت انلاین، ارائه اطلاعات کیفیت هوا، شارژ بلیط های الکترونیکی آنلاین و سامانه 137 انجام می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر محمد فرجود مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در نشست خبری دومین همایش و نمایشگاه بین المللی تهران هوشمند در خصوص طرح هایی که تا امروز در این مجموعه انجام شده و نیز طرح هایی که برای آینده در نظر دارند، گفت: یکی از بحث های مهم و کلیدی ما شفافیت در شهر تهران است. نمی‌توانیم شهر هوشمند داشته باشیم اما شفافیت نداشته باشیم. درهمین راستا سامانه شفافیت ایجاد شد.
وی افزود: شفافیت قراردادهای شهرداری از یک میلیارد شروع شد و در حال حاضر قراردادهای 220 میلیونی نیز روی سایت قرار گرفته‌اند.
دکتر فرجود تصریح کرد: یکی از مشکلات اصلی که در شهرداری داریم، قابل استفاده بودن یا صحت اطلاعات و داده های شهرداری است. برنامه‌ای که در حال انجام آن هستیم. استانداردسازی داده‌های شهرداری است.

اخبار مرتبط