رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 21 May

خبر استان: همزمان با هفتم مهر روز آتش نشانی، نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین افتتاح شد. به گزارش راوی امروز، در این نمایشگاه که روز شنبه ۷ مهر ۹۷ در مجاورت ایستگاه مرکزی آتش نشانی ورامین برپا شد ، توانمندیها ، دستاوردها و ادوات تخصصی آتش نشانی […]

خبر استان: همزمان با هفتم مهر روز آتش نشانی، نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین افتتاح شد.

به گزارش راوی امروز، در این نمایشگاه که روز شنبه ۷ مهر ۹۷ در مجاورت ایستگاه مرکزی آتش نشانی ورامین برپا شد ، توانمندیها ، دستاوردها و ادوات تخصصی آتش نشانی در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین در حاشیه برپایی این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت : در نمایشگاه دستاوردهای سازمان آتش نشانی ورامین ، علاوه بر نمایش ادوات ، تجهیزات ، دستاوردها و خدمات سازمان آتش نشانی ، آموزش های لازم به شهروندان ارائه می شود.
محسن پارسا گفت : در زمان برپایی نمایشگاه ، آموزش های امدادی و پیشگیری به شهروندان ارائه و کپسول های مختلف آتش نشانی و اطفاء حریق با قیمت شرکت ، به شهروندان ارائه می شود.
وی اظهار داشت: در طول هفته جاری عوامل سازمان آتش نشانی با حضور در مساجد ، مدارس و مناطق مختلف شهرستان ، آموزش های لازم اطفاء حریق و ایمنی را به شهروندان ارائه می دهد.
وی تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن سال تحصیلی جدید ، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین در آماده باش کامل به سربرده و در صورت حضور دانش آموزان ،آموزش های اطفاء حریق به صورت عملی برای آنان به نمایش گذاشته می شود.
نمایشگاه توانمندی های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین تا پایان هفته جاری در خیابان شهید باهنر در مجاورت ایستگاه مرکزی آتش نشانی ورامین برپا می باشد.

اخبار مرتبط