رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 24 May

طی شهریور ماه سال جاری؛ رئیس اتاق اصناف قرچک گفت: تعداد ۲۷ متخلف صنفی در ۳۳۱ بازدید اصناف قرچک طی شهریور ماه سال جاری به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.مروز، حمیدرضا تاجیک ظهر سه شنبه ۳ مهر ۹۷ در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد اتاق اصناف در شهریور۹۷ گفت: فصل تابستان و به ویژه […]

طی شهریور ماه سال جاری؛

رئیس اتاق اصناف قرچک گفت: تعداد ۲۷ متخلف صنفی در ۳۳۱ بازدید اصناف قرچک طی شهریور ماه سال جاری به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.مروز، حمیدرضا تاجیک ظهر سه شنبه ۳ مهر ۹۷ در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد اتاق اصناف در شهریور۹۷ گفت: فصل تابستان و به ویژه شهریور از اهمیت ویژه ای برای بازرسان و اتحادیه های صنفی برخوردار است و باتوجه به بازگشایی مدارس در مهر و همچنین ماه محرم دو طرح ویژه به صورت همزمان برای نظارت بر بازار کیف و کفش و لوازم التحریر و کالاهای اساسی مورد نیاز هیات مذهبی اجرا شد.

وی افزود: در حوزه نوشت افزار و اقلام دانش اموزان بازرسی از مغازه های لوازم التحریز و کتاب فروشی ها موثر بود اما باید اذعان کرد لوازم التحریر با افزایش قیمت همراه بوده است.

تاجیک با اشاره به توزیع گوشت با قیمت مصوب دولتی گفت : برای تنظیم بازار و به خصوص تامین گوشت برای هیات مذهبی که نذورات ماه محرم را دارند در ۵ فروشگاه در سطح شهر قرچک با کمک اداره صنعت و معدن و سایر نهادها گوشت قرمز دولتی توزیع شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک : در شهریور ۳۳۱ بازدید توسط بازرسان اتاق اصناف انجام شد که ۲۷ متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند و ۷۷ اخطار نیز به واحدهای صنفی متخلف ارائه شد.

تاجیک گفت : همچنین با توجه به تعداد زیادی گزارشات مردمی مبنی بر گرانفروشی در برخی فروشگاه های زنجیره ای طرحی در این خصوص در قرچک به مدت ۱۰ رو اجرا شد و هدف بازرسان اتاق اصناف پیشگیری از تخلف است و در این راستان تذکر لسانی و اموزش به کسبه در دستور کار است

اخبار مرتبط