رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 24 May

  قیمت طلا در بازارهای جهانی صبح امروز(چهارشنبه) به دلیل افزایش ارزش دلار، اندکی کاهش یافت. سرمایه گذاران منتظر انتشار جزئیات مباحث مطرح شده در نشست 2 روزه بانک مرکزی آمریکا هستند که امروز به پایان می رسد؛ آنها می خواهند بدانند آیا امسال نرخ بهره برای سومین بار افزایش خواهد یافت؟ افزایش نرخ بهره […]

قیمت طلا در بازارهای جهانی صبح امروز(چهارشنبه) به دلیل افزایش ارزش دلار، اندکی کاهش یافت.

سرمایه گذاران منتظر انتشار جزئیات مباحث مطرح شده در نشست 2 روزه بانک مرکزی آمریکا هستند که امروز به پایان می رسد؛ آنها می خواهند بدانند آیا امسال نرخ بهره برای سومین بار افزایش خواهد یافت؟

افزایش نرخ بهره در آمریکا معمولا موجب کاهش قیمت طلا می شود زیرا هزینه نگهداری دارایی بدون بازده طلا را افزایش می دهد.

گزارش های آماری نشان می دهند، ضریب اطمینان مصرف کننده در آمریکا در ماه سپتامبر (شهریور-مهر) به بالاترین سطح در 18 سال گذشته رسیده است.

کارشناسان دلیل این امر را افزایش خوشبینی مردم به بازار کار آمریکا و تداوم روند رو به بهبود شرایط اقتصادی این کشور، حتی با وجود تنش های تجاری میان واشنگتن و پکن بیان می کنند.

قیمت تحویل فوری طلا در ساعت 57 دقیقه بامداد امروز به وقت گرینویچ در بازار لندن با یک دهم درصد افزایش نسبت به دیروز (سه شنبه) به یک هزار و 200 دلار و 18 سنت در هر اونس رسید.

طلا همچنین در معاملات آتی بازار کامکس آمریکا به بهای یک هزار و 204 دلار و 60 سنت در هر اونس معامله شد که نسبت به آخرین قیمت دیروز تفاوت چندانی نداشت.

اخبار مرتبط