رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 24 May

اعطای مدال به متجاوزان علیه یمن! با وجود انتقادات شدید جهانی نسبت به تجاوز نظامی عربستان علیه یمن، پادشاه عربستان دستور اعطای مدال به افسرانی را که در این جنگ شرکت کرده اند، صادر کرد. سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در اقدامی که به مثابه دهن کجی به کشورهای جهان و افکار عمومی به شمار […]

اعطای مدال به متجاوزان علیه یمن!

با وجود انتقادات شدید جهانی نسبت به تجاوز نظامی عربستان علیه یمن، پادشاه عربستان دستور اعطای مدال به افسرانی را که در این جنگ شرکت کرده اند، صادر کرد.

سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در اقدامی که به مثابه دهن کجی به کشورهای جهان و افکار عمومی به شمار می آید دستور داد تا به ۱۸۹ تن از افسران و کارمندان نظامی وابسته به وزارت دفاع این کشور که دستاوردی داشته و در عملیات نظامی عربستان علیه یمن شرکت کرده اند مدال دهند.

پادشاه عربستان پیشتر نیز با دادن امتیازاتی به نظامیان سعودی که در تجاوز به یمن دست داشته اند سعی در تقویت روحیه این نظامیان شکست خورده داشته است.

این در حالیست که اکثریت کشورهای جهان و نهادهای بین المللی تجاوز نظامی ائتلاف سعودی به یمن که شدیدترین بحران انسانی در جهان را به دنبال داشته محکوم کرده اند.

اخبار مرتبط