رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Thursday 21 March

شهردار فرون آباد مطرح کرد شهردار فرون آباد در مراسم کلنگ زنی ساختمان شماره 2 آتش نشانی از کلنگ زنی پارک بانوان در هفته دولت خبرداد.  کوروش میرزایی شهردار فرون آباد در مراسم کلنگ زنی ساختمان شماره 2 آتش نشانی، ضمن خیرمقدم به مسئولانی چون  قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، تمهیدی فرماندار،حجت […]

شهردار فرون آباد مطرح کرد
شهردار فرون آباد در مراسم کلنگ زنی ساختمان شماره 2 آتش نشانی از کلنگ زنی پارک بانوان در هفته دولت خبرداد.

 کوروش میرزایی شهردار فرون آباد در مراسم کلنگ زنی ساختمان شماره 2 آتش نشانی، ضمن خیرمقدم به مسئولانی چون  قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، تمهیدی فرماندار،حجت الاسلام و المسلمین لزومی امام جمعه شهرستان و… و مردم و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، اظهار کرد: زمین در نظر گرفته شده برای ساختمان شماره 2 آتش نشانی به مساحت 700 متر می باشد که در ضلع جنوبی این زمین نیز پارک بانوان احداث می شود.

وی بیان کرد: ساختمان آتش نشانی در حدود 470 متر بنا با بروزترین تجهیزات احداث می گردد؛ پارک بانوان نیز همزمان با آغاز هفته دولت مراسم کلنگ زنی را اجرا خواهیم کرد تا این دو پروژه مهم بزودی به مرحله بهره برداری برسد.

میرزایی بیان کرد: از دیگر برنامه های پیش روی شهرداری و شورای اسلامی، کلنگ زنی و احداث پارک بحران است که امیدواریم با کمک نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی فرون آباد را به شهری آباد و سالم تبدیل کنیم.

اخبار مرتبط