رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
  • السبت ۱۶ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 March

شهردار فرون آباد: شهردار فرون آباد در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری گفت: در آستانه فصل تابستان و به منظور استفاده هر چه بیشتر شهروندان از فضاهای شهری راه اندازی برج های نوری موجود در معابر و بوستانها در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای […]

شهردار فرون آباد در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری گفت: در آستانه فصل تابستان و به منظور استفاده هر چه بیشتر شهروندان از فضاهای شهری راه اندازی برج های نوری موجود در معابر و بوستانها در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون […]

شهردار فرون آباد در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری گفت: در آستانه فصل تابستان و به منظور استفاده هر چه بیشتر شهروندان از فضاهای شهری راه اندازی برج های نوری موجود در معابر و بوستانها در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی در ادامه بیان داشت: با توجه به اینکه نور و روشنایی در کیفیت فضا، خصوصاً سیمای شبانه فضاهای شهری بسیار مؤثر است لذا به منظور افزایش زیبائی های بصری سطح شهر و ایجاد آرامش و امنیت شهروندان، عملیات روشنائی و راه اندازی برج های نوری موجود در معابر و بوستانهای سطح شهر در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه افزایش روشنایی به ساکنان احساس امنیت بیشتری را داده و موجب کیفیت زندگی بهتر و مناسب‌تری نیز می‌شود، افزود: در همین راستا برای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی و دغدغه های مدیریت شهری جهت خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان و با هدف تامین روشنایی لازم در شب و ایجاد آرامش و امنیت بیشتر برای شهروندان و افزایش سطح رضایت مندی شهروندان این طرح در حال انجام می باشد.

وی در خاتمه عنوان کرد: در آستانه فصل تابستان و به منظور استفاده هرچه بیشتر شهروندان از فضاهای تفریحی با اجرای این طرح علاوه بر زیباسازی، مشکل کمبود روشنایی رفع و تردد شهروندان در بوستان ها آسان تر می شود.

اخبار مرتبط