رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
  • السبت ۱۶ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 March

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین تأکید داد مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین گفت: استعدادیابی و پرورش نوجوانان و جوانان ورامینی در رأس برنامه‌های این سازمان قرار دارد.  نخستین نشست مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین با محوریت استعدادیابی و پرورش بازیکنان مستعد دشت ورامین با حضور علی دلیری مسئول تربیت‌بدنی شهرداری ورامین، استاد […]

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین تأکید داد
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین گفت: استعدادیابی و پرورش نوجوانان و جوانان ورامینی در رأس برنامه‌های این سازمان قرار دارد.

 نخستین نشست مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین با محوریت استعدادیابی و پرورش بازیکنان مستعد دشت ورامین با حضور علی دلیری مسئول تربیت‌بدنی شهرداری ورامین، استاد حسن میر، احسان ابراهیمی، احسان شیرکوند، محسن خانی رحیم عبدالله زاده مربیان رشته‌های ورزشی تکواندو، بسکتبال، والیبال، فوتبال و کشتی تشکیل شد.

رضاخانی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین در این نشست با اشاره به اهمیت مسئله بازیکن سازی و پرورش بازیکنان مستعد ورامینی اظهار داشت: در سال 1397 یکی از اهم برنامه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین در حوزه تیم داری مسئله استعدادیابی و پرورش بازیکنان است.

وی افزود: دشت  ورامین همواره در مباحث ورزشی چه درگذشته و چه در حال سرشار از استعدادهای گوناگون در حوزه‌های مختلف ورزشی بوده و ما در نظر داریم با فراهم آوردن امکانات شرایط مناسبی را برای پرورش این استعدادها فراهم آوریم.

خانی خاطرنشان کرد: امروزه برخی از افرادی که در حوزه استعدادیابی ورود می‌کنند به دنبال منفعت خود بوده و توجه صددرصدی به مباحث مالی در این حوزه می‌کنند که ما با این استدلال مخالف بوده و بر این باوریم استعدادیابی و پرورش یک بازیکن مسئله‌ای جدا از مباحث مالی است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین خاطرنشان کرد: متأسفانه در مباحث زیرساختی که یکی از پیش‌نیازهای مهم استعدادیابی است، در سطح شهرستان کمبودهایی وجود دارد اما شهرداری ورامین از سال گذشته و با تأسیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین برنامه بسیار مناسبی برای حوزه‌های زیرساختی دارد و امیدواریم بتوانیم با حمایت‌های شهرداری شورای اسلامی شهر ورامین در این حوزه پیشرفت مناسبی داشته باشیم.

خانی تصریح کرد: در رشته‌های مختلف ورزشی استعدادهای بسیار خوبی در سطح شهرستان وجود دارد که لزوم توجه به این استعداد را می‌طلبد و به همین دلیل در نظر داریم با همکاری مربیان رشته‌های مختلف ورزشی بزرگ‌ترین طرح استعدادیابی را در سطح شهرستان آغاز کنیم که طی روزهای آینده در خصوص این طرح توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین بابیان این‌که در رشته‌های والیبال، تکواندو و فوتبال استعدادهای بسیار خوبی وجود دارد اظهار داشت: همین‌که بازیکنان جوان این خطه در اختیار گروه‌های ملی کشورمان هستند که این امر یکی از افتخارات دیار پانزده خرداد است.

خانی در پایان گفت: بومی‌سازی بازیکنان تیم‌های ورزشی شهرداری ورامین یکی از اولویت‌های سازمان است و برای این مسئله نیاز به زمان و امکانات موردنیاز است و امید داریم با برنامه‌ریزی در این حوزه بتوانیم بازیکنان تیم‌های اصلی خود را از جوانان مستعد ورامینی تشکیل دهیم.

در ادامه این نشست مربیان حاضر به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و مقرر شد برنامه‌های موردنظر به سازمان ارائه شود.

اخبار مرتبط