رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
  • السبت ۱۶ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 March

مدیر جهاد کشاورزی ورامین خبر داد مدیر جهاد کشاورزی ورامین با اشاره به خرید تضمینی گندم گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۵۰ هزار تن گندم از کشاورزان ورامینی خریداری و ذخیره شود. محمدحسین تاجیک در  ورامین اظهار کرد: جلسه‌ای با حضور ارشدی قائم‌مقام شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه یک کشور، عامری معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان، […]

مدیر جهاد کشاورزی ورامین خبر داد
مدیر جهاد کشاورزی ورامین با اشاره به خرید تضمینی گندم گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۵۰ هزار تن گندم از کشاورزان ورامینی خریداری و ذخیره شود.

محمدحسین تاجیک در  ورامین اظهار کرد: جلسه‌ای با حضور ارشدی قائم‌مقام شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه یک کشور، عامری معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان، مدیر امور زراعت و مسئولین استانی و شهرستانی جهاد کشاورزی در خصوص تسهیل در روند خرید گندم کشاورزان توسط مراکز خرید سیلو برگزار شد.

وی ادامه داد: در این نشست در مورد موضوعات مختلفی از جمله سهولت حمل و نقل، افت مفید و غیرمفید و … بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد با هماهنگی بین مراکز خرید و بانک در اسرع وقت مطالبات گندم کارانی که گندم خود را تحویل داده‌اند واریز شود.

مدیر جهاد کشاورزی ورامین با بیان اینکه سه مرکز خرید در این شهرستان فعال است، بیان کرد: مرکز خرید کارخانه آرد، سیلوی ورامین و کهریزک در این شهرستان برای تحویل گندم خریداری‌شده از کشاورزان آماده شده است.

وی در پایان هدف از خرید تضمینی گندم را حمایت از کشاورزان اعلام کرد و متذکر شد: خرید تضمینی گندم با هدف جلوگیری از فعالیت دلالان و واسطه‌گران و حمایت از کشاورزان و ایجاد تعادل در نظام تولید انجام می‌شود.

اخبار مرتبط