رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
  • السبت ۱۶ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 March

مدیر امور منابع آب ورامین خبر داد مدیر امور منابع آب ورامین گفت: با تلاش مأمورین واحد بازرسی و نظارت از برداشت بیش از 248 هزار مترمکعب آب از منابع آب زیرزمینی این شهرستان جلوگیری شد. حسن زحمتکش اظها رکرد: با تلاش مأمورین واحد بازرسی و نظارت این امور و همکاری واحد حقوقی طی هفته اول […]

مدیر امور منابع آب ورامین خبر داد
مدیر امور منابع آب ورامین گفت: با تلاش مأمورین واحد بازرسی و نظارت از برداشت بیش از 248 هزار مترمکعب آب از منابع آب زیرزمینی این شهرستان جلوگیری شد.

حسن زحمتکش اظها رکرد: با تلاش مأمورین واحد بازرسی و نظارت این امور و همکاری واحد حقوقی طی هفته اول خرداد  سه حلقه چاه غیرمجاز در مجموع به عمق 119 متر و آب دهی 6 لیتر بر ثانیه در اراضی ورامین پر و مسلوب المنفعه شد.

وی افزود: با این اقدام از برداشت غیرمجاز سالانه 97 هزار و 200 مترمکعب آب از آبخوان‌های منطقه جلوگیری به عمل آمده و این میزان آب در سفره‌های آب زیرزمینی ذخیره می‌شود.

مدیر امور منابع آب ورامین در پایان متذکر شد: همچنین طی این مدت از اضافه برداشت دو حلقه چاه مجاز به میزان 151 هزار و 150 مترمکعب در داوودآباد و خورین ورامین  با نوع مصرف دامداری و کشاورزی جلوگیری به عمل آمده است.

اخبار مرتبط