رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 March

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، مردم شهرستان ورامین در بخش مرکزی ، جواد آباد و شهر خیر آباد با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد دفاع از مردم مظلوم فلسطین را سر دادند.  مردم روزه دار و همیشه در صحنه شهر ورامین ، در آخرین جمعه‌ماه مبارک رمضان از ساعت 11 […]

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، مردم شهرستان ورامین در بخش مرکزی ، جواد آباد و شهر خیر آباد با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد دفاع از مردم مظلوم فلسطین را سر دادند.

 مردم روزه دار و همیشه در صحنه شهر ورامین ، در آخرین جمعه‌ماه مبارک رمضان از ساعت 11 با اجتماع باشکوه در میدان امام حسین (ع) خود را برای خلق صحنه‌های پرشوری از حماسه حضور آماده و با حرکت در خیابان شهدا ، همان نقطه ای که خون شهیدان قیام دهم دی ماه ورامین به زمین ریخته بود به سمت مصلای نماز جمعه صاحب الزمان (عج) حرکت کردند.
مردم ورامین، وارثان قیام خونین کفن پوشان که در 15 خرداد سال 42 جان خود را در راه دفاع از مرجعیت شیعه و اسلام تقدیم کردند بار دیگر کفن پوش وارد میدان شدند تا آمادگی شان را در مقابله با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل جنایتکار اعلام کنند.
راهپیمایان با حمل پرچم فلسطین و انصار حزب الله، با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست را دشمن شماره یک اسلام اعلام کردند و از تمامی مسلمانان خواستند برای نابودی این غده سرطانی با یکدیگر متحد باشند.
راهپیمایان با اعلام انزجار از سکوت مجامع بین المللی و کشورهای عربی خواستار واکنش سازمان ملل متحد به جنایات رژیم جعلی اسرائیل شدند.

**روز قدس در جوادآباد
مردم بخش جواد آباد ورامین نیز همپای دیگر مردم ایران اسلامی با اجتماع در میدان اصلی این شهر، صحنه هایی از اوج همدلی و همبستگی ملت مسلمان ایران در دفاع از آرمان فلسطین را به نمایش گذاشتند.
مردم خداجوی جوادآباد با حرکت به سمت مصلای نماز جمعه و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اعلام کردند که فلسطین پاره تن اسلام است و مسلمانان ایران در هرجای این کشور اسلامی که باشند از مردم مظلوم فلسطین دفاع خواهند کرد.

** روز قدس در خیرآباد
مردم و مسئولان شهر خیرآباد ورامین نیز با اجتماع مقابل امامزاده طاهر و مطهر(ع) و حرکت به سمت مصلای نماز جمعه این شهر ، شکوه حضور خود را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.

در پایان این مراسم، راهپیمایان با قرائت بیانیه ای اتحاد بیش از پیش مسلمانان جهان و تشکیل صف واحد را برای نابودی رژیم اشغالگر قدس خواستار شدند.
در مسیر راهپیمایی، جوانان و نوجوانان با در دست گرفتن آدمک هایی از سران استکبار جهانی انزجار خود را از جنایات آمریکا و اسرائیل اعلام کردند.
تعداد زیادی از ورزشکاران ورامین نیز با لباس های ورزشی یکسان در این راهپیمایی حضور پیدا کرده بودند .
در طول مسیر غرفه های متعددی نظیر پایگاه سلامت، غرفه فرهنگی و ایستگاه تیراندازی به تصویر سران کفر دایر شده بود.
نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر با استقرار در مسیر خدمات پزشکی رایگان به راهپیمایان ارائه می کرد.
حضور نیروهای نظامی و انتظامی برای برقرار نظم این مراسم چشمگیر بود.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط