رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۸ شعبان ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 24 April

نقوی‌حسینی: نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: پسته تولید ورامین به کرمان برده و از آنجا با برند کرمان عرضه می‌شود. سید حسین نقوی‌حسینی در ورامین با اشاره به تولید پسته در این شهرستان اظهار کرد: ۴۰ هزار هکتار از اراضی ورامین زیر کشت پسته رفته است اما تا به‌ حال نامی […]

نقوی‌حسینی:
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: پسته تولید ورامین به کرمان برده و از آنجا با برند کرمان عرضه می‌شود.

سید حسین نقوی‌حسینی در ورامین با اشاره به تولید پسته در این شهرستان اظهار کرد: ۴۰ هزار هکتار از اراضی ورامین زیر کشت پسته رفته است اما تا به‌ حال نامی از پسته‌ ورامین آورده نشده است.

وی ادامه داد: جالب این است که این پسته در ورامین تولید شده و به کرمان می‌رود و در آنجا اصلاح و بسته‌بندی می‌شود و به‌ عنوان پسته‌ کرمان آماده‌ فروش می‌شود.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس بیان کرد: در خصوص تولید پسته در ورامین بارها با وزیر جهاد کشاورزی و استاندار تهران جلسه داشته‌ایم در شورای برنامه‌ریزی استان نیز مصوب شد تا روی برند پسته ورامین کار شود تا این محصول به نام شهرستان محل تولیدش عرضه شود.

وی تصریح کرد متأسفانه سیستم سازمانی بسیار کند است، بنابراین من به‌عنوان وکیل مردم باید برای همه‌ امورات نقش‌آفرینی کنم، گرچه بنده مدیر اجرایی نیستم به‌ هر حال نماینده زبان مردم است و باید مسائل و مشکلات آنها را به‌ خوبی بتواند به ساختار منتقل کند.

وی در پایان متذکر شد: استاندار نماینده‌ دولت در آن استان است، استاندار نخ تسبیح ارتباط همه‌ این دستگاه‌ها محسوب می‌شود و باید به آنها رسیدگی کند.

اخبار مرتبط