رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
  • الإثنين ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Monday 18 February

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف عتیقه جاتی با قدمت ۳ هزار سال، به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرستان ورامین خبر داد. ناطقان: سردار “عبدالـــرضا ناظـــری”  گفت: درپی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی با عنوان جعلی کارمند دادگستری که با جعل اسناد و مدارک دولتی، قضائی و برخی فعالیت‌های مجرمانه دیگر در […]

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف عتیقه جاتی با قدمت ۳ هزار سال، به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرستان ورامین خبر داد.
ناطقان: سردار “عبدالـــرضا ناظـــری”  گفت: درپی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی با عنوان جعلی کارمند دادگستری که با جعل اسناد و مدارک دولتی، قضائی و برخی فعالیت‌های مجرمانه دیگر در شهرستان ورامین، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از چندین روز کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی، موفق به شناسایی محل فعالیت این کارمند قلابی و جاعل شدند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: متهم که فردی حرفه‌ای بود و هیچ گونه اثری از خود باقی نمی‌گذاشت، در یک قرار صوری، اسیر تیزهوشی و ذکاوت پلیس شد و خود را در محاصره ماموران دید.
این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: پلیس در بازرسی تخصصی از محل فعالیت این فرد، موفق به کشف ده‌ها عدد سربرگ، مهر ادارات، دادسرا‌ها و اوراق هویتی جعلی شد.
سردار ناظری ادامه داد: ماموران در بازرسی تکمیلی متوجه یک درگاه مخفی می‌شوند که در بازرسی از آن، بیش از ۳۵ قلم اشیاء عتیقه با قدمت ۳ هزار ساله، به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال (برابر نظریه کارشناس اداره میراث فرهنگی) به همراه ۲ قبضه سلاح گرم و ده‌ها عدد فشنگ جنگی و شکاری، کشف کردند.
به گفته وی، متهم پس از اعتراف به بزه انتسابی، تحویل مراجع قضائی شد.

اخبار مرتبط