رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 February

سوریه تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا به خروج از توافق هسته‌ای با ایران( برجام) را به شدت محکوم و همبستگی کامل خود با جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.  یک منبع در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: جمهوری عربی سوریه تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا به عقب‌نشینی از توافق هسته‌ای با ایران را به شدت محکوم می‌کند. […]

سوریه تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا به خروج از توافق هسته‌ای با ایران( برجام) را به شدت محکوم و همبستگی کامل خود با جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.

 یک منبع در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: جمهوری عربی سوریه تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا به عقب‌نشینی از توافق هسته‌ای با ایران را به شدت محکوم می‌کند. این اقدام آمریکا بار دیگر ثابت کرد که این کشور معاهدات و توافقات بین‌المللی را نادیده می‌گیرد و به تعهدات خود پایبند نیست.

این منبع افزود، واکنش‌های بین‌المللی در محکومیت این تصمیم آمریکا انزوای ایالات متحده و اشتباه بودن سیاست‌های آن را آشکار کرد؛ سیاست‌هایی که می‌تواند تنش‌ها در جهان را تشدید کند.

این مقام مسئول در وزارت خارجه سوریه یادآور شد: جمهوری عربی سوریه همبستگی کامل خود با رهبر، دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران را مورد تأکید قرار می‌داند و کاملا اطمینان دارد که ایران می‌تواند با قدرت از پیامدهای این موضع خصمانه دولت آمریکا، که امنیت و ثبات منطقه و جهان را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، عبور کند.

طبق این گزارش، رئیس‌جمهوری آمریکا سه‌شنبه شب تصمیم خود را درباره برجام اعلام کرد.

دونالد ترامپ ضمن اعلام خروج آمریکا از برجام، مدعی شد که این اقدام، آمریکا را بسیار امن‌تر خواهد کرد.

اخبار مرتبط