رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
  • الجمعة ۱۱ جماد أول ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 18 January

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به رئیس جمهور و معاون اول وی گفت: انتظار داشتیم در این شرایط بحرانی به مجلس می آمدید و در مورد مشکلات توضیح می‌دادید.   حبیب‌الله دهمرده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در خصوص نوسانات […]

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به رئیس جمهور و معاون اول وی گفت: انتظار داشتیم در این شرایط بحرانی به مجلس می آمدید و در مورد مشکلات توضیح می‌دادید.

حبیب‌الله دهمرده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در خصوص نوسانات نرخ ارز گفت: ناامیدی سهم مهلکی برای جامعه بوده و در محیط آرام استعدادها شکوفا می شود. از زنده باد و مرده بادهای بی‌حاصل باید جلوگیری کرد و با وحدت کشور را بسازیم.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: انتظار داشتیم در این شرایط بحرانی به مجلس می آمدید و در مورد مشکلات توضیح می‌دادید؛ شما گفتید نقد منصفانه را می‌پذیرم.

وی خطاب به معاون اول رئیس جمهور افزود: چرا به مجلس نیامدید و نسبت به مشکلات به وجود آمده پاسخ ندادید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از چند ماه که تمامی دلالان و مافیای ارز سوء استفاده کردند این تصمیمات گرفته می‌شود. نوسانات نرخ ارز در تمام زمینه‌ها مانند اقتصاد مقاومتی، واردات و صادرات تأثیر می‌گذارد.

دهمرده خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا از اصل پیشگیری استفاده نکردید تا این مشکلات به وجود نیاید؛ مشکلات موسسات مالی و اعتباری را نباید فراموش کرد. شک نداریم که دشمنان خارجی علیه ما فعالیت می‌کنند اما عنصر اصلی مشکلات مسئولانی هستند که کارایی ندارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظار داریم دولت با وحدت مشکلات به وجود آمده را حل کند.

اخبار مرتبط