رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
  • الجمعة ۱۱ جماد أول ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 18 January

فرمانده انتظامی شرق استان تهران: ورامین- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از راه اندازی کلانتری در منطقه خیرآباد ورامین خبر داد و گفت: در این خصوص نیاز به همکاری شهرداری و شورای شهر داریم. سردار عبدالرضا ناظری، ظهر دوشنبه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ورامین ضمن تبریک عید نوروز طی سخنانی گفت: نیروی انتظامی در […]

فرمانده انتظامی شرق استان تهران:

ورامین- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از راه اندازی کلانتری در منطقه خیرآباد ورامین خبر داد و گفت: در این خصوص نیاز به همکاری شهرداری و شورای شهر داریم.
سردار عبدالرضا ناظری، ظهر دوشنبه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ورامین ضمن تبریک عید نوروز طی سخنانی گفت: نیروی انتظامی در نوروز امسال به صورت تمام وقت در خدمت مردم بود.

وی از افزایش ۲۲ درصدی تردد خودروها در محورها و جاده های شرق استان تهران خبر داد و گفت:  همکاران من توانستند وظیفه خود را به خوبی به اتمام برسانند.

ناظری افزود: نیروی انتظامی شرق استان تهران با تمام توان برای آسان کردن کار و امورات مردم در حال خدمت هست و امیدواریم با همکاری شهرداری و شورای شهر ورامین و شورای شهرستان قدمی های خوبی را در عرصه خدمت رسانی به مردم برداریم.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان کرد: با وجود جمعیت زیاد در منطقه خیرآباد شهرستان ورامین نیروی انتظامی شرق استان تهران تصیم گرفت با هماهنگی صورت گرفته با ناجا یک کلانتری در منطقه خیرآباد تاسیس کند، که با این اقدام میزان وقوع تخلفات در خیرآباد به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.

ناظری گفت: کلیه دستورات و هماهنگی برای تاسیس این کلانتری با ناجا صورت گرفته و برای احداث این بنا نیازمند همکاری شهرداری و شورای شهر ورامین هستیم.

وی با بیان این که با وجود کلانتری در منطقه خیرآباد شاهد کاهش وقوع تخلفات و ارتکاب جرائم خواهیم بود، گفت: این اقدام باری از دوش مردم منطقه خیرآباد برخواهد داشت که امیدوارم با همکاری شهرداری و شورای شهر ورامین این کلانتری هرچه سریع تر راه اندازی شود.

بر اساس این گزارش در این جلسه علی خانی رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین از همکاری نیروی انتظامی با شورای شهرستان تقدیر و تشکر کرد و گفت: ما از کلیه کارهای مشترک شورا و شهرداری با نیروی انتظامی شرق استان تهران در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم استقبال خواهیم کرد.

اخبار مرتبط