رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ جماد أول ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 16 January

کلیات طرح آب‌رسانی اضطراری تهران با حضور زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون ایمنی و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با ارائه توضیحات طرح توسط مدیران ارشد آبفای استان تهران تصویب شد. صدراعظم نوری در این جلسه اظهار امیدواری کرد که پیش‌نویس لایحه طرح آب‌رسانی اضطراری تهران با تشکیل کارگروه ویژه آب تا فروردین ماه […]

کلیات طرح آب‌رسانی اضطراری تهران با حضور زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون ایمنی و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با ارائه توضیحات طرح توسط مدیران ارشد آبفای استان تهران تصویب شد.

صدراعظم نوری در این جلسه اظهار امیدواری کرد که پیش‌نویس لایحه طرح آب‌رسانی اضطراری تهران با تشکیل کارگروه ویژه آب تا فروردین ماه نهایی و برای تصویب در صحن شورای اسلامی شهر تهران در اردیبشهت ماه سال آینده با قید فوریت ارائه شود.
طرح آب‌رسانی اضطراری تهران از امسال وارد فاز عملیاتی شده است و انتظار می‌رود با تصویب این طرح در شورای اسلامی شهر تهران از سال آینده با شتاب بیش‌تری ادامه یابد.
احداث ۱۰۰ مخزن ذخیره آب اضطراری در شبکه توزیع آب برای سال ۹۷ در دستور کار آبفای استان تهران قرار دارد.
پیش‌تر افتتاح دومین مخزن ذخیره آب اضطراری پارک شهر با حضور رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از مدیران عالی‌رتبه و شورایاری‌ها در بهمن ماه امسال انجام پذیرفت.

اخبار مرتبط