رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 March

شهردار فرون آباد از تأمین روشنایی بوستان محله ای شهید اصغری و خیابان منتهی به این بوستان در شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی در این خصوص گفت: خوشبختانه طی برنامه ریزی های صورت گرفته و با توجه به اولویت بندی معابر و بوستان […]

شهردار فرون آباد از تأمین روشنایی بوستان محله ای شهید اصغری و خیابان منتهی به این بوستان در شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی در این خصوص گفت: خوشبختانه طی برنامه ریزی های صورت گرفته و با توجه به اولویت بندی معابر و بوستان های سطح شهر از نظر تاریکی، تأمین روشنایی بوستان محله ای شهید اصغری و خیابان منتهی به این بوستان طبق دستور کار به انجام رسید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رویکرد شهرداری در جهت تأمین جنبه های ایمنی، بهداشتی و … نیازهای شهروندان است، بیان کرد: کارشناسان شهرداری با در نظر گرفتن متوسط شدت روشنایی معبر بر اساس حدود استاندارد و طیف نور مناسب معابر و ایجاد یکنواختی روشنایی و رعایت جنبه های هنری مکان های مورد نیاز نسبت به طراحی سیستم های روشنایی و انتخاب پایه چراغ مناسب اقدام نموده اند.

وی در پایان افزود: پایه چراغ های سیستم های روشنایی در معابر و مکانهای عمومی همانند خیابان ها، پارک ها و فضاهای سبز و دیگر اماکن عمومی تاثیر ویژه ای در زیبایی بصری شهر می گذارد.

اخبار مرتبط