رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 20 March

با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی و حضور مسافران و میهمانان نوروزی، شهردار فرون آباد از آمادگی کامل مجموعه مدیریت شهری برای استقبال از نوروز 97 خبر داد.
شهردار فرون آباد با بیان اینکه شهرداری با آمادگی کامل به استقبال از نوروز 97 می رود گفت:

با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی و حضور مسافران و میهمانان نوروزی، شهردار فرون آباد از آمادگی کامل مجموعه مدیریت شهری برای استقبال از نوروز 97 خبر داد.

شهردار فرون آباد با بیان اینکه شهرداری با آمادگی کامل به استقبال از نوروز 97 می رود گفت: تعطیلات نوروز و ایام حضور مسافران و میهمانان نوروزی نزدیک است و باید برای آماده سازی فضای شهر اقدامات لازم صورت پذیرد و در این راستا یکی از مواردی که پیش چشم مسافران و میهمانان نمود زیادی دارد فضای بصری شهر است که باید کالبد شهری به شکل مناسبی برای نوروز آماده شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد، مهندس کوروش میرزایی در بازدید از فعالیت های صورت گرفته و در حال انجام ستاد تسهیلات نوروزی افزود: روشنایی برخی از خیابان ها، رنگ آمیزی، خط کشی و آماده سازی فضای شهری از جمله برنامه ها برای این ایام است.

وی در ادامه اظهار داشت: در این ایام ضروری است که علاوه بر پاکسازی معابر، پیاده روها و خیابان ها به موضوع خط کشی ها، رنگ آمیزی ها و همچنین پاکسازی پروژه های سطح شهر نیز توجه شود.

وی در ادامه با بیان اینکه تمام دستگاه ها باید به وظایف خود در رابطه با حفاری های سطح شهر عمل کنند، اضافه کرد: از 15 اسفندماه اجازه حفاری به هیچ ارگانی داده نشده است.

اخبار مرتبط