رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۹ جماد أول ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 16 January

شهردار فرون آباد از تأمین روشنایی خیابان والفجر شمالی بعد از دستور کار قرار گرفتن در حوزه معاونت فنی و عمران شهرداری خبر داد.

شهردار فرون آباد از تأمین روشنایی خیابان والفجر شمالی بعد از دستور کار قرار گرفتن در حوزه معاونت فنی و عمران شهرداری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی با بیان اینکه روشنایی معابر از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و مجموعه مدیریت شهری با همفکری و استفاده از نظریات مجموعه شورای اسلامی شهر و با برنامه ریزی اصولی و کارشناسی شده درصدد رفع خاموشی های سطح شهر می باشد، تاکید کرد: با اجرای چنین پروژه هایی ضمن زیباسازی و تأمین روشنایی معابر سطح شهر و نورپردازي شهري شهروندان از جلوه زیبا و مطلوب سیمای شهر بهره مند می شوند.

وی بیان داشت: با توجه به زیباسازی بلوارهای سطح شهر و نور پردازی بلوارها و خیابانها و معابر شهری توسط پایه چراغ های استاندارد و بعد از اجرای بولت های فنداسیون و کابل کشی زمینی و اتمام عملیات برق رسانی کار نصب پایه های چراغ روشنایی در خیابان فوق به پایان رسید.

شهردار فرون آباد در پایان افزود: در طرح رفع خاموشی معابر و خیابان های سطح شهر به تناسب و میزان دسترسی و نیاز نور و روشنایی معابر از پایه های روشنایی با ارتفاع های متفاوت استفاده شده است.

 

اخبار مرتبط