رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 24 May

امام جمعه شهرستان پاکدشت، کوروش میرزایی شهردار فرون آباد را یکی از فعال ترین و پرتحرک ترین مدیران شهری در جهت خدمت به مردم دانست.

امام جمعه شهرستان پاکدشت، کوروش میرزایی شهردار فرون آباد را یکی از فعال ترین و پرتحرک ترین مدیران شهری در جهت خدمت به مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد حاج آقا لزومی امام جمعه شهرستان پاکدشت دقایقی پیش و در بازدید از سطح شهر و در دیدار با خانواده شهید نصرالله سیری گفت: کارهایی که شهردار محترم فرون آباد در راه آبادانی و خدمت به مردم می نماید باعث خوشحالی مردم شده و خشنودی مردم نیز رضایت خدا را در پی دارد.

وی افزود: خوشبختانه کارهای مثبت زیادی را در سطح شهر شاهد هستیم و گام‌های خوبی در بخش‌های مختلف در سطح شهر برداشته شده است و انتظار دارم شورای شهر از ظرفیت بالای شهردار در راستای توسعه و پیشرفت شهر استفاده کند.

امام جمعه شهرستان پاکدشت در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: از شهردار جهت فضاسازی شهر و اجرای طرح های زیرساختی و فعالیت های عمرانی که به صورت ویژه در حال انجام است تقدیر و تشکر کرده و از شورای شهر نیز بواسطه انتخاب شهردار توانمند و پر انرژی که از بدو ورود اقدامات چشمگیری را در سطح شهر انجام داده نیز تشکر مینمایم.

وی در پایان با بیان اینکه نگاه شهردار به خانواده شهدا نگاه مثبت و ارزشی است و ارتباط کاری و تعامل خوبی از سوی مدیریت شهری با خانواده شهدا برقرار شده است، بیان داشت: خوشبختانه در همین مدت کوتاه از فعالیت شهردار و شورای شهر عملکرد بسیار مثبتی در شهر دیده می شود و تحولات بسیاری را در سطح شهر مشاهده می نماییم.

اخبار مرتبط